Мінімальна сума замовлення на сайті - 2000грн

Зорові тренажери

Артикул: f1494
Код: 80040775

  • 2724 грн
  • Без НДС: 2724 грн
* Вартість товару не включає вартість доставки та/або монтажу
Виробництво 3 тиж.
Для перегляду більш детальних характеристик,будь ласка, увійдіть у особистий кабінет або зареєструйтесь

* Характеристики та опис можуть змінюватися виробником без попередження

 Зорові тренажери 

Проблематика. У дітей з порушеннями зору внаслідок порушення діяльності зорового аналізатора, виникають проблеми з сенсорним розвитком, сприйняття оточуючого світу та повноцінним та своєчасним розвитком мови. 

Рішення. У такому випадку важливо активно стимулювати дрібну моторику та зорове сприймання дитини. Під час таких занять можна досягти вагомого розвитку у дитини пам’яті, слухового та зорового сприймання, формування сенсорної культури дитини, а розвиток дрібної моторики перш за все сприяє розвитку мови.

Рекомендації. Знайомимо вас з «зоровими тренажерами Vema Kids», які повністю виконують функції стимулювання дрібної моторики та зорового сприймання дитини. До комплекту входить три панелі, що об’єднані у один блок. У цьому блоці панелі зі стрічками, резинками та шнурками. Поверхні усіх цих панелей різні та стимулюють розвиток однакових навичок різними способами.

Перша поверхня – це сітка, на котрій зав’язуються шнурочки, друга – з опуклими безпечними стрижнями, на котрих розтягуються резинки, а третя – прозора з дірочками для плетіння стрічок. 

Приклади вправ. Панель прозора\панель сітка:

  • плетіння косичок;
  • створення цікавого малюнку за допомого стрічок або шнурків (спеціалісту або батькам для початку треба показати дитині приклад);
  • батьки або спеціаліст можуть заплести складні візерунки на панелях, а дитину попросити розплести.

Панель для резинок: заняття з цією панеллю обмежуються лиже фантазією педагога або батьків. Можна розвішувати резинки у відповідній послідовності, формах, за кольором і т.д. Додатково це є ще й інструментом для знайомства та вивчення геометричних фігур, а робити на цій панелі можна не тільки квадратики та прямокутники, а ще й трапеції та багатокутники.

 

Загальні
Розмір Не менше ніж 800*800
Використовуються різні матеріали для тактильної та зорової стимуляції.
Накази МОН
КЕКВ 22.10
Написати відгук
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо

Наказ МОН №271, Наказ МОН №414