ЗАЛИ ДЛЯ СПОРТУ ТА ЛФК

Тисни на кнопку та отримай Розміщення обладнання в приміщенні у подарунок!

Справжній простір для можливостей, фізичного розвитку та реабілітації
Alt img

Шведська стінка Модуль Похила стінка

Скеледром Соти

Сенсорна гойдалка Т-подібна

Обіймально-стискаюча машина Сквізер

М'який мат для вправ та відпочинку 1000*1000*100

Спуск з роликами D150 (з основою)

Система обладнання для занять в залі ЛФК Базова

Шведська стінка з турніком

Спуск роликовий рівний

Тактильна поверхня для шведської стінки Альпінізм

М'які подушки 15шт

М'які модулі Кроки круглі, 5 штук

Сенсорна гойдалка Тарілочка

Набір cенсорних м'ячів різних діаметрів з насосом

Спортивний зал має бути універсальним та трансформуватися залежно від потреб учнів для гри в баскетбол, волейбол, теніс, гандбол та навчальних занять школярів. Ми пропонуємо облаштувати просторий та сучасний спортзал, що стане центром, ядром здорового способу життя кожного учня школи.

Зали ЛФК мають стати обов’язковим елементом кожної української школи. Лікувальна фізкультура однаково корисна для всіх дітей, в тому числі і для дітей з особливостями розвитку. Спеціалізоване обладнання та комплекси доступних вправ дозволяють ефективно відновити і зміцнити здоров'я, розширити коло необхідних реабілітаційних заходів для дітей з особливостями розвитку, після отриманих травм чи перенесених хвороб.

Варіанти планування


Варіанти планування та реалізовані проекти
шкільних просторів від «Фактор розвитку»
  • Спортивний зал

  • Зал ЛФК у ДНЗ, м. Житомир

  • Зал ЛФК у ІРЦ, м. Мелітополь

Рекомендовані товари


Понад 2000 товарів для оформлення шкільних просторів

Тисни на кнопку та отримай Розміщення обладнання в приміщенні у подарунок!

Якісне сучасне спортивне обладнання для школи - гарантія збереження і зміцнення здоров'я учнів

Фізкультуру та спорт недооцінювали у середніх навчальних закладах. Проте зараз  вчителі сучасної школи прагнуть показати учням геть інший підхід до цього уроку. Сьогодні фізкультура - це спосіб зміцнення здоров’я та свого розвитку, а вчитель фізкультури повинен освоїти, крім свистка і секундоміра, мультимедійне обладнання, мати можливість продемонструвати учням цікаві стенди, слайди або фільм та згуртувати дітей так, аби спортивні дисципліни та фізичне навантаження на уроках фізкультури в школі були у задоволення!

Для того, щоб заняття фізкультурою стали улюбленим предметом в школі, слід подумати над тим, як виглядає спортивна зала у школі та яке обладнання необхідне для зали ЛФК. Сьогодні можливо з неї зробити справжній спортивний полігон для тренування учнів. Одним з найважливіших вимог до будь-якого спортивного залу та залу ЛФК є якісне спортивне обладнання для школи та ДНЗ, реабілітаційне обладнання ЛФК, яке допоможе спортсменам досягти найкращих результатів в спорті і буде відповідати специфіці залу.

Яке обладнання для спортивних залів обрати?

  • Радимо звернути увагу на скеледроми. Вони набагато ефективніші, ніж шведська стінка. Скеледроми допомагають дитині розвивати усі групи м'язів. Цей настінний тренажер виглядає привабливо. А за рахунок невеликої висоти, скеледром є безпечним для занять на уроках фізкультури. Можна вибрати стандартний або з зачепами. Перевагою скеледрому є те, що дитина разом з розвитком постави тренує логіку та гнучкість мислення. Скеледром може служити відмінним обладнанням для залу ЛФК.
  • Радимо не обмежуватися одним спортивним тренажером, а підходити комплексно. Наприклад, комбінувати скеледром та шведську гірку. Так ви зможете задіяти на тренуванні більшу кількість учнів та урізноманітнити процес. Поєднайте тактильну канатну поверхню разом зі шведською стінкою “Хвиля”. Це стане відмінним тренування координації та рівноваги для дитини! Додайте ще більше елементів аби зробити заняття у залі ЛФК ще більш продуктивними. Для лікувальних цілей тактильні мати мають стати основною для гімнастики. Серед них розрізняють ще й тактильні доріжки. Це спеціальні тренажери, що розміщуються на підлозі та розвитку у дітей почуття балансу та навичок моторного планування. Ідеально підходять для того, аби навчити малечу з інклюзією орієнтуватися у просторі.
  • Завершити інтер'єр зали ЛФК допоможуть підвісні тренажери. Це можуть бути сенсорні гойдалки, кантати, боксерські груші. Після активних занять гойдалки стануть справжнім місцем для відпочинку дітей. Під час розгойдування у дитини тренується вестибулярний апарат. З кожним заняттям малеча буде відчувати лікувальний ефект і впевненіше відчуватиме себе у просторі. Під час монтажу спортивного обладнання дотримуйтеся гігієнічних норм. Розміщуйте спортивні снаряди так, аби у дітей лишався простір для проведення активних ігор та на заняття у групах.

На нашому сайті представлений широкий асортимент якісного спортивного обладнання для школи та ДНЗ за прийнятними цінами. Також у Вас завжди є можливість звернутися до нас за порадою або консультацією. Асортимент постійно поповнюється і розширюється.