ЗАЛИ ДЛЯ СПОРТУ
ТА ЛФК

Справжній простір для можливостей, фізичного розвитку та
реабілітації

Шведська стінка Модуль Хвиля

Шведська стінка Модуль Похила стінка

Шведська стінка Гладіаторська сітка

Шведська стінка Сир

М'який мат для вправ та відпочинку 1000*1000*100

М'які модулі Кроки круглі, 5 штук

Система обладнання для занять в залі ЛФК Базова

Спортивні зали

Сучасні спортивні зали у школах – якісне та сертифіковане обладнання, унікальний дизайн, доступні ціни

Сенсорна гірка за рекомендацією Улли Кіслінг

Балансуюча платформа

Інтерактивна проекція на підлогу "Чарівний килим"

Сенсорна гойдалка Т-подібна

Сенсорна Гойдалка для вестибулярного розвитку Колодка

Скеледром Соти

Зали ЛФК

Лікувальна фізкультура у найбільш приємній і доступній формі – у формі гри

Варіанти планування


Варіанти планування та реалізовані проекти
шкільних просторів від «Фактор розвитку»
  • Спортивний зал

  • Зал ЛФК у ДНЗ, м. Житомир

  • Зал ЛФК у ІРЦ, м. Мелітополь

Рекомендовані товари


Понад 2000 товарів для оформлення шкільних просторів

Фізкультуру та спорт недооцінювали у середніх навчальних закладах. Проте зараз самі вчителі прагнуть показати учням геть інший підхід до цього уроку. Сьогодні фізкультура - це спосіб зміцнення здоров’я та свого розвитку, а вчитель фізкультури повинен освоїти, крім свистка і секундоміра, мультимедійне обладнання, мати можливість продемонструвати учням цікаві стенди, слайди або фільм та згуртувати дітей так, аби спортивні дисципліни та фізичне навантаження були у задоволення!

Для того, щоб заняття фізкультурою стали улюбленим предметом, слід подумати над тим, як виглядає спортивна зала у школі та яке обладнання необхідне для зали ЛФК. Сьогодні можливо з неї зробити справжній спортивний полігон для тренування учнів. Одним з найважливіших вимог до будь-якого спортивного залу та залу ЛФК є якісне спортивне обладнання для школи та ДНЗ, реабілітаційне обладнання ЛФК, яке допоможе спортсменам досягти найкращих результатів в спорті і буде відповідати специфіці залу.

Радимо звернути увагу на скеледроми. Вони набагато ефективніші, ніж шведська стінка. Скеледроми допомагають дитині розвивати усі групи м'язів. Цей настінний тренажер виглядає привабливо. А за рахунок невеликої висоти, скеледром є безпечним для занять. Можна вибрати стандартний або з зачепами. Перевагою скеледрому є те, що дитина разом з розвитком постави тренує логіку та гнучкість мислення. Скеледром може служити відмінним обладнанням для залу ЛФК.

Радимо не обмежуватися одним тренажером, а підходити комплексно. Наприклад, комбінувати скеледром та шведську гірку. Так ви зможете задіяти на тренуванні більшу кількість учнів та урізноманітнити процес. Поєднайте тактильну канатну поверхню разом зі шведською стінкою “Хвиля”. Це стане відмінним тренування координації та рівноваги для дитини! Додайте ще більше елементів аби зробити заняття у залі ЛФК ще більш продуктивними. Для лікувальних цілей тактильні мати мають стати основною для гімнастики. Серед них розрізняють ще й тактильні доріжки. Це спеціальні тренажери, що розміщуються на підлозі та розвитку у дітей почуття балансу та навичок моторного планування. Ідеально підходять для того, аби навчити малечу з інклюзією орієнтуватися у просторі.

Завершити інтер'єр зали ЛФК допоможуть підвісні тренажери. Це можуть бути сенсорні гойдалки, кантати, боксерські груші. Після активних занять гойдалки стануть справжнім місцем для відпочинку дітей. Під час розгойдування у дитини тренується вестибулярний апарат. З кожним заняттям малеча буде відчувати лікувальний ефект і впевненіше відчуватиме себе у просторі. Під час монтажу обладнання дотримуйтеся гігієнічних норм. Розміщуйте спортивні снаряди так, аби у дітей лишався простір для проведення активних ігор та на заняття у групах.