Мінімальна сума замовлення на сайті - 2000грн

Цеглинки для творчих занять LEGO SYSTEM

Артикул: f2110
Код: 45020

  • 2748 грн
  • Без НДС: 2748 грн
* Вартість товару не включає вартість доставки та/або монтажу
Є в наявності
Для перегляду більш детальних характеристик,будь ласка, увійдіть у особистий кабінет або зареєструйтесь

*Характеристики та опис можуть змінюватися виробником без попередження

Серія ЛЕГО Ед'юкейшн - це навчальні набори конструктора, які випускаються (з невеликими перервами) з 2000 року. Сети LEGO Education характерні саме своєї прикладної практичною значимістю - з їх допомогою діти можуть вивчати такі предмети шкільної програми, як фізика, математика, інформатика (програмування), предмети гуманітарного циклу.

Набори LEGO Education розраховані на дітей молодшого, середнього та старшого шкільного віку, вони широко використовуються в українських школах - так, реалізуються програми для 1 класів концепції Нової української школи «7 кубиків», а діти, які навчаються за програмою «Інтелект України» (більш поглиблене і творче вивчення шкільної програми) отримують в користування ресурсні набори LEGO Education від Міністерства освіти і науки України абсолютно безкоштовно. Але також користуються популярністю високотехнологічні і додаткові набори LEGO Education - вони істотно розширюють можливості взаємодії та творчості для учнів і вчителів.

Загальні
Склад Кількість деталей: 1000
Набір різнокольорових кубиків різних форм призначений для вільного творчого конструювання. Він включає в себе тисячу цеглинок LEGO і дозволяє дітям створювати різноманітні моделі взяті з реального життя або вигаданих персонажів.
Накази МОН
КЕКВ 22.10
Написати відгук
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо