Мінімальна сума замовлення на сайті - 2000грн

Темна сенсорна кімната

Площа, м2
Кількість відвідувачів
Вік користувачів

Діяльність інклюзивно-ресурсного центру (ІРЦ) спрямована на корекцію фізичного та психологічно-емоційного стану дітей з особливостями розвитку. Відповідно до наказу МОН № 447 «Примірний перелік обладнання для оснащення кабінетів інклюзивно-ресурсних центрів» ми створили зручний калькулятор, де зазначене необхідне обладнання для темної сенсорної кімнати.

З нашим калькулятором Ви маєте змогу швидко підібрати необхідну продукцію за останніми вимогами МОН. Для цього Вам потрібно лише передивитися запропоновані категорії, прибрати зайве та визначитися з кількістю.

Обладнання, що використовується

Артикул Фото Найменування Ціна, грн Кількість Сума, грн
{{product.sku}} {{ decodeHTML(product.name) }}
{{product.options[index].name}} -
{{ parseInt(product.current_price) }} {{products[pidx].quantity}} {{sumProduct(pidx)}}
{{textTotal}}
{{sumProducts}} грн ({{countProducts}} {{textProducts}}, {{quantiyProducts}} шт.)Сенсорні кімнати використовуються в роботі з дітьми в середньоосвітніх, Спеціальних і спеціалізованих школах, центрах реабілітації, садках, інтернатних закладах. Нижче наведемо приклади класичного обладнання для сенсорних кімнат.

Список обладнання для кімнати сенсорномоторної стимуляції в школі \ дитячому садку:

Щоб обладнати сенсорну кімнату в школі, потрібно виділити кімнату / простір, яке можна буде розбити на кілька зон. Перша зона, тактильна, в якій основним наповненням будуть тактильні панелі на стіну, бізіборди, тактильні доріжки і килимки, тактильні камінці та інше. Друга зона - зона активна. Тут Вам знадобляться спеціальні шведські стінки, доріжки перешкод, Фітболи, підвісні гойдалки і системи для занять в залі ЛФК. Так само повинна бути зона відпочинку, головними компонентами в якій є м'які великі блоки і підлогові конструктори з винилискожи, м'які балансири, обтяжені іграшки.


Список обладнання для кімнати релаксації в школі \ дитячому садку:

Невід'ємною частиною кімнати релаксації в школі є сухий басейн з підсвічуванням, колони з бульбашкою і яскравим наповненням, світловий Дощ, пісочниця з підсвічуванням, м'які пуфи і велика зона релаксації. Це зона комфорту і безпеки, в якій можна досл простір навколо без найменшої шкоди, в якій можна доторкнутися до світла (що ви точно не зробите в повсякденне життя), розслабитися і відпочити, максимально готуючись до наступних занять в класі за партою.Кімнати сенсорномоторної стимуляції: розвивають всі органи чуття дитини, створюють радісний настрій, дають заряд енергії, розвивають інтелект і реакцію, вчать осмислено діяти і правильно реагувати в різних ситуаціях за рахунок великої кількості розвиваючих, яскравих і дуже цікавих дітям деталей кімнати. Всі елементи кімнати дозволяють дитині самостійно вчитися і розвиватися.