Мінімальна сума замовлення на сайті - 5000грн
Онлайн-платформа для освітян

Технічне обладнання

 • Наказ №704
 • 150 000

Відповідно до наказу МОН № 704 «Типовий перелік засобів навчання та обладнання навчального і загального призначення для кабінетів природничо-математичних предметів загальноосвітніх навчальних закладів» ми створили зручний калькулятор, де зазначене необхідне технічне обладнання для школи.

З нашим калькулятором Ви маєте змогу швидко підібрати необхідну продукцію за останніми вимогами НУШ. Для цього Вам потрібно лише передивитися запропоновані категорії, прибрати зайве та визначитися з кількістю.

0 грн. (0 товари, 0 штук)
Технічне обладнання
0 грн. (0 товар, 0 штуки)
Артикул Фото Найменування Опцii Цiна,грн Кiлькiсть Сума,грн
f2004
Багатофункціональний пристрій для друку
12100
12100
f1947
Ноутбук вчителя S2
18504
18504
f1951
Ноутбук учня S6
8004
48024
f1844
Мультимедійний проектор з короткофокусним об’єктивом
23280
23280
f2030
Wi-fi Wireless Router
2784
2784
f3010
Акустична система 2.0
2304
2304
f3462
Інтерактивна дошка SYNERGY 87D
37002
37002
0 грн. (0 товари, 0 штук)
Loading...

Навчальний інтерактивний комплекс SYNERGY це ->

 • Інтерактивна дошка SYNERGY та кріплення до неї
 • Мультимедійний проектор з короткофокусним об’єктивом
 • Динамічна акустика
 • Портативний комп'ютер вчителя 
 • Портативний комп'ютер учня 
 • Багатофункціональний пристрій (принтер-сканер-копір)
 • Система інтерактивного опитування
 • Базове програмне забезпечення для інтерактивної дошки та мультимедійного проектора з короткофокусним об’єктивом
 • Мікроскоп
 • Інтерактивні мультимедійні електронні освітні ресурси - LMS Synergy
 • Wi-fi роутер

Все частіше в навчальних закладах можна почути термін «Інтерактивна дошка» і навіть «Мультимедійна дошка», дедалі більше учнів та викладачів зі щирим захопленням оглядають це «чудо техніки».

В умовах відсутності понятійного апарату й визнаної термінології в галузі інформатизації освіти, термін «Інтерактивна дошка» хоча і є очевидно некоректним, але покликаний відобразити суб'єктивні відчуття користувача від інформації, яка «ожила» під пальцями, що торкаються поверхні дошки. При цьому інтерактивна дошка у більшості випадків при поверховому ознайомленні з нею сприймається як деякий самодостатній пристрій, який з якоїсь причини підключений до комп'ютера й інколи — до мультимедійного проектора.

Інтерактивна дошка являє собою периферійний пристрій комп’ютера і виконує роль додаткового комп’ютерного монітора. Інтерактивна дошка відрізняється від звичайного монітора поверхнею, яка чутлива до дотику та має великі розміри — для зручності в роботі з аудиторією.

Подібно до звичайного комп’ютерного монітора управління прикладними програмами комп’ютера здійснюється або курсором мишки, або з екранної клавіатури, що виведена на поверхню дошки. Роль курсору мишки на цьому вторинному моніторі з сенсорною поверхнею виконує будь-який твердий предмет, зокрема палець, фломастер або указка.

Imagem   Imagem   Imagem

Інтерактивна дошка створена для використання у комплекті з комп’ютером і мультимедійним проектором і складає програмно-технічний або програмно-технологічний навчальні комплекси.

Такі комплекси, головним чином, відрізняються один від одного не вагогабаратними й технічними характеристиками інтерактивних дошок, проекторів і комп’ютерів, а можливостями програмного забезпечення інтерактивної дошки, що входить до комплекту з ними.

Imagem

Інтерактивна дошка - сучасне, просте у використанні та найдоступніше за ціною рішення для української школи.  
Дошка підтримує до 10 дотиків. З дошкою можуть працювати до 5 учнів одночасно. Особливістю є відсутність відкритих дротів, покриття антивідблиску не шкодить очам. 

Це гнучкий інструмент, котрий ою'єднує в собі простоту звичайної маркерної дошки з можливостями комп'ютера. 
Інтерактивна дошка с мультимедійним проектором в комплекті стає великим інтерактивним екраном, одним доторком руки до поверхні котрого можна відкрити будь-який комп'ютерний додаток або сторінку в Інтернеті, демонструвати потрібну інформацію або просто малювати.


Все, що Ви намалювали або написали, програмне забезпечення дозволяє зберегти у вигляді комп'ютерних файлів, роздрукувати, відправити  по електронній пошті. В інтерактивній  дошці використані останні розробки  Touch технологійіз розпознаванням типу дотиків до поверхні інтерактивної дошки.