Мінімальна сума замовлення на сайті - 2000грн

Тактильна Доріжка Рівноваги 12 елементів

Артикул: f1338
Код: 80040220

  • 6348 грн
  • Без НДС: 6348 грн
* Вартість товару не включає вартість доставки та/або монтажу
Виробництво 3 тиж.
Для перегляду більш детальних характеристик,будь ласка, увійдіть у особистий кабінет або зареєструйтесь

*Характеристики та опис можуть змінюватися виробником без попередження

Багатофункціональна тактильна доріжка рівноваги завдяки своїй модульній структурі дозволяє варіювати рівень складності. Тож, залежно від цілей заняття і функціональних можливостей дитини, набір можна викладати в ряд, у широку смужку тощо.
Відмінним варіантом її використання у дитячій сенсорній кімнаті є самостійне збирання та розбирання доріжки. Такі ігри покращують просторове та зорове сприйняття, розвивають навички самообслуговування. А також вчать дітей планувати свої дії та адаптуватися до змін.
М'які вигини і текстура елементів сприяють профілактиці різних порушень опорно-рухового апарату, зокрема і плоскостопості. Вправи на доріжці рівноваги розвивають вестибулярну систему, координаційні здібності та навички моторного планування. Доріжка використовується для вправ спрямованих на поліпшення уміння балансування, зміцнення м'язів стопи, зміцнення м'язів гомілки, формування зводу стопи. Також відомо, що робота вестибулярної системи впливає на емоційний фон, соціальні навички дитини. Тож її розвиток поліпшує психоемоційний стан дитяти.
Тактильну доріжку рівноваги можна застосовувати при терапії з дітьми, що мають синдром дефіциту уваги і гіперактивності (СДУГ), мінімальну мозкову дисфункцію (ММД), затримку психічного розвитку (ЗПР) та розумову відсталість (РВ). А також у випадку наявності у дітей порушень слуху, розладу аутистичного спектру та мовних порушень.
Доріжка рівноваги буде доречною при терапії сенсорної інтеграції, нейропсихологічній корекції та Томатіс терапії. Її також можна використовувати при проведені ерготерапії, мозочковій стимуляції, ЛФК і фізкультурній терапії 3С.


Фактор розвитку – тут можна купити обладнання для сенсорної кімнати та обладнання для фізичного розвитку дитини, ЛФК.

Загальні
Вік 3+
Матеріал ЕВА
Розмір Розмір елементу 240*240*130 мм.
Склад Дві форми
Накази МОН
КЕКВ 22.10
Написати відгук
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо

Наказ МОН №271, Наказ МОН №414