Мінімальна сума замовлення на сайті - 2000грн

Світловий дощ з фіброоптичного волокна, 180 волокон

Артикул: f1818
Код: 80040217

  • 23562 грн
  • Без НДС: 23562 грн
* Вартість товару не включає вартість доставки та/або монтажу
Виробництво 3 тиж.
Для перегляду більш детальних характеристик,будь ласка, увійдіть у особистий кабінет або зареєструйтесь

*Характеристики та опис можуть змінюватися виробником без попередження

 

Світловий дощ 

Світловий дощ з фіброволокна використовується здебільшого в темній сенсорній кімнаті, або у так званій, снузелен терапії.
Головний терапевтичний напрямок – це вплив на психоемоційний стан дитини, який відбувається завдяки зоровій та тактильній стимуляції. Різноманітні світлові режими розширюють можливості заняття, можна обирати активне мерехтіння, можна спокійне помірне, або залишати один з можливих кольорів.

Світловий дощ створений з безпечного матеріалу, якого можна торкатися, що і забезпечує тактильну стимуляцію. Приємні на дотик волокна, що світяться зсередини, мотивують дитину до вправ, які пропонує їй спеціаліст. Особливість саме цього варіанту фіброволокна полягає у імітації дощу або кола, в середину котрого можна залізати, там можна грати, релаксувати і т.д. Знаходячись всередині кола, створюється чарівна казкова атмосфера, цим важливо користуватися спеціалісту за для підтримки впливу на психоемоційний стан дитини.

Використання світлового дощу на заняттях рекомендовані дітям з інтелектуальними порушенням, включаючи розлади аутистичного спектра, розумову відсталість тощо, рекомендовані дітям з мовленнєвими порушеннями, з тривожними станами, страхами, з порушеннями обробки сенсорної інформації. 

Кінчики волокон мають бути запаяні з безпечною ребристою текстурою у вигляді "сот"

Загальні
Розмір Діаметр: 70 см, 180 волокон L- 3000 мм.
Фіброоптичне волокно бокового світіння в захисній трубці з м'якого ПВХ, 24 канальний RGB контролер, 2Kd RGB діодна підсвітка, пульт керування
Накази МОН
КЕКВ 22.10
Написати відгук
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо

Наказ МОН №271, Наказ МОН №414