Мінімальна сума замовлення на сайті - 5000 грн
+38 (044) 228 23 22

Світловий проектор Mathmos

Код:
10010103
  • 5930.00грн
  • Без НДС: 5930.00грн
Вартість товару не включає вартість доставки та/або монтажу
Є в наявності
На складі: 43 шт.
Вік: 0+
Група товара: Дія на на зорову сенсорну систему
Колір: Темна сенсорна кімната
Розмір: 24см
Унікальність: Унікальний
Наказ: 22.1
Виробник: Mathmos
Характеристики та опис можуть змінюватися виробником без попередження

Чарівний проектор Mathmos проектує рухоме зображення на 3 метри на стіни або стелю. До проектора підходять кольорові, чорно-білі і диски з рідиною,  вони легко міняються і дуже прості у використанні. Створюють враження казки, заливаючи кімнату вражаючим візерунком або кольоровим зображенням. Диски з рідиною усередині проектують живі зображення, дозволяючи спостерігати за переливами хвиль прямо в кімнаті. ЯК ЗАСТОСОВУЮТЬСЯ ПРОЕКТОРИ MATHMOS В СНЮЗЕЛЕН ТЕРАПІЇ? Якісне і мультифункціональне устаткування – лише 50-70% успіху. Без необхідного інструктажа і понять про правильну експлуатацію ефективної дії добитися буде важко. Саме тому в нашій команді працюють фахівці, які можуть легко надати потрібну інформацію. То ж як застосовуються проектори Mathmos в снюзелен терапії? 1. Диски з рідиною можуть використовуватися як світлова терапія. Потрібний колір підбирається фахівцем індивідуально для кожного дитини. Повільні переливи рідини мають медитативний, заспокійливий ефект. 2. Диски з тінями можуть розповісти казку або просто створити дивний візерунок-підсвічування в будь-якій кімнаті. Відмінно поєднуються з рідкими дисками для світлової терапії, наповнюючи кімнати чаклунством. 3. Кольорові диски можуть використовуватися як дидактичний матеріал (наприклад, порахувати овечок з цифрами на боці, розповісти історію), або ж красивий фон, оживляючий кімнату.

Товар повинен відповідати вимогам Технічного регламенту, затвердженому постановою КМУ № 1077 від 16.12.2015, що Учасник має підтвердити декларацією про відповідність.


 


 

Загальні
Вік 0+
Група товара Дія на на зорову сенсорну систему
Колір Темна сенсорна кімната
Опис для ProZorro Розмір: діаметр 240 мм, товщина 50 мм. Матеріал: пластик. Вага 1,8 кг. Блок живлення, лампа, система ротації дисків. Товар повинен відповідати вимогам Технічного регламенту, затвердженому постановою КМУ № 1077 від 16.12.2015, що Учасник має підтвердити декларацією про відповідність.
Розмір 24см
Унікальність Унікальний
Накази МОН
Наказ 22.1
Написать отзыв
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо

Наказ МОН №271, Наказ МОН №414, ІРЦ Кімната психологічного розвантаження