Мінімальна сума замовлення на сайті - 2000грн

Світлова штора з фіброоптичного волокна 50 волокон L-300 см

Артикул: f1817-3
Код: 80040215

  • 10620 грн
  • Без НДС: 10620 грн
* Вартість товару не включає вартість доставки та/або монтажу
Виробництво 3 тиж.
Для перегляду більш детальних характеристик,будь ласка, увійдіть у особистий кабінет або зареєструйтесь

* Характеристики та опис можуть змінюватися виробником без попередження

Світлова штора з фіброоптичного волокна 

Використовується в рамках терапії сенсорної інтеграції, снузелен терапії тощо. Найголовніший терапевтичний напрямок світлової штори – це стимуляція зорової системи, що впливає на психоемоційний стан дитини. Різноманітні світлові режими розширюють можливості заняття, можна обирати активне мерехтіння, можна спокійне помірне, або залишати один з можливих кольорів.

Перевага використання світлової штори – це її матеріал, який можна брати в руки, крутити, та робити все можливе, таким чином ми отримуємо так зване «світло в руках». 

Це світло, яке можна взяти у руки, відчути та пограти. Рекомендовано для клієнтів, яким необхідний розвиток сенсорної сфери та додаткове задоволення сенсорних потреб - це візуально стимулююча захоплююча, розвиваюча гра зі світлом. Світлові волокна виглядають як ніжні струмені дощу, що світяться. Абсолютно безшумне і безпечне, так як зроблене зі спеціального латексу, який не нагрівається. Є унікальна можливість інтерактивного управління за допомогою пульта, який дозволяє змінювати колір волокна. Доступні 8 кольорів - всі кольори веселки і м'який білий колір.

Світлова штора зазвичай висить на стіні від самої стелі до підлоги, що створює ефект повного освітлення кімнати, забезпечує відчуття спокою, безпеки і розслаблення.

Використання світлової штори на заняттях рекомендовані дітям з інтелектуальними порушенням, розладами аутистичного спектра, розумовою відсталістю, мовленнєвими порушеннями, тривожними станами, страхами, порушеннями обробки сенсорної інформації та фізичними порушеннями. Також світлова штора з фіброоптичного волокна використовуються в терапевтичній роботі з дорослими з інтелектуальними порушеннями, деменцією, тривожними та депресивними станами.

Загальні
Розмір 50 волокон довжиною 300 см
Фіброоптичне волокно бокового світіння в захисній трубці з м'якого ПВХ, 24 канальний RGB контролер, 2Kd RGB діодна підсвітка, пульт керування.
Накази МОН
КЕКВ 22.10
Написати відгук
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо

Наказ МОН №271, Наказ МОН №414