Мінімальна сума замовлення на сайті - 2000грн

Світлова Панель Нескінченний колодязь

Артикул: f1130
Код: 80040232

  • 11628 грн
  • Без НДС: 11628 грн
* Вартість товару не включає вартість доставки та/або монтажу
Виробництво 3 тиж.
Для перегляду більш детальних характеристик,будь ласка, увійдіть у особистий кабінет або зареєструйтесь

* Характеристики та опис можуть змінюватися виробником без попередження

Активно використовується в навчальних цілях для дітей будь-якого віку, сприяє підвищенню мотивації пізнавальної активності, сприяє візуальній стимуляції, розвиває властивості уваги (особливо її концентрації в зоровій модальності). Якісні, сертифіковані матеріали, придатні для використання в роботі з дітьми – запорука результативної, продуктивної роботи, гармонійного розвитку дитини. Система складається з 10 звуко-чутливих шаблонів, тобото активізація панелі можлива без необхідності дотику. Також для управління в панель встановлені чотири кнопки, які виконують функції змінного блока керування.

Музична терапія: за допомогою таких музичних практик, як вільна імпровізація, спів, композиція, слухання, обговорення музики чи рух під музику, музикотерапевт допомагає клієнтові у досягненні ряду терапевтичних цілей: активізувати пізнавальні процеси, моторику, емоційний розвиток, набути комунікативні навички тощо.

Терапія сенсорної інтеграції: успішна інтеграція сенсорної інформації формує базу для соціальної поведінки і оволодіння навчальними навичками. Процес сенсорної інтеграції активно розвивається з пренатального періоду до кінця дошкільного віку.

Інтерактивні методики: співнавчання, взаємонавчання (колективне, групове, навчання у співпраці), де і дитина, і терапевт є рівноправними суб’єктами пізнавального процесу, розуміють, що вони роблять, рефлексують з приводу того, що вони знають, вміють здійснювати. Снюзелен терапія : вид реабілітації, призначений для відновлення сенсорики у дітей. Мультисенсорна реабілітація була розроблена з метою поліпшення психоемоційного стану пацієнтів шляхом впливу на його органи почуттів. Проблематики, з якими можна працювати: Затримка психічного розвитку (ЗПР), Розумова відсталість (РВ), Синдром дефіциту уваги та гіперактивність (СДУГ), Мінімальна мозкова дисфункція (ММД), Порушення зору, Порушення слуху, Мовленнєві порушення, Розлад аутистичного спектру, Дитячий церебральний параліч (ДЦП).

Загальні
Матеріал ДСП,електроніка,скло 6мм.
Розмір 1060х620х110 мм.
Склад 24 RGB діоди по 2 Вт, кількість режимір 8, кнопки для регулювання режимів.
Накази МОН
КЕКВ 22.10
Написати відгук
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо

Наказ МОН №271, Наказ МОН №414, ІРЦ Кімната психологічного розвантаження