Мінімальна сума замовлення на сайті - 2000грн

Стілець-балансир з м'ячем на коліщатках, розмір L

Артикул: f1709
Код: 70020114

 • 7128 грн
 • Без НДС: 7128 грн
* Вартість товару не включає вартість доставки та/або монтажу
Є в наявності
На складі: 7 шт.
Для перегляду більш детальних характеристик,будь ласка, увійдіть у особистий кабінет або зареєструйтесь

*Характеристики та опис можуть змінюватися виробником без попередження

 

Стілець-балансир з м’ячем на коліщатках

Тренажер відноситься до розряду спортивного обладнання. Проте, деякі лікарі відносять балансир з м’ячем до профілактичних тренажерів, а деякі і до реабілітаційних. Оскільки обладнання сприяє як відновленню, так і закріпленню властивих людині рухових та моторних функцій. Кожен реалізує можливості тренажеру за власної потреби. Складається тренажер з сидіння, опори, фіксатора м'яча, м’яча та 4 коліщаток. Розглянемо детальніше комплектацію тренажера: сидіння поєднується з ніжками за допомогою підставки на яку згодом буде встановлено спеціальний гімнастичний м’яч. Ці елементи є одним цілим. Спинку сидіння виконано у вигляді еліпса. Також на тренажері знаходиться обмежувач нахилу, що дозволяє фіксувати м’яч у зручному положенні. Тренажер-балансир дозволяє розширити спектр виконуваних вправ і підвищити якість їх виконання, що позитивно відображається на результаті тренувань. Використовувати тренажер можна, як у спортивних залах та реабілітаційних центрах, так і в домашніх умовах. Використання у домашніх мовах підходить для людей, які багато часу проводять сидячи та ведуть пасивний спосіб життя. Тренажер представлений у різних розмірах, тому займатись на ньому можуть, як дорослі так і діти.

Функціональні властивості тренажеру:

Основна функція даного стільця-балансира - це виправлення постави, зміцнення м'язів тулуба, стабілізація і розподіл навантаження та відпрацювання навички правильного сидіння.  Перевагою балансира є те, що м’яч фіксується під певним кутом та не з’їзжає у неправильну, для вправи, позицію.  Без подібного фіксування вертикальна вісь може непередбачено переміщатись по площині, що призведе до зміни центра тяжіння  і вправи будуть виконуватись неправильно, сповільнюючи результативність занять. Велика частина уваги людини буде спрямована на відновлення рівноваги шляхом банального переміщення за кулею. Хребет при переслідуванні м'яча може зазнати викривлення і  нерекомендованого навантаження.

Перед початком занять кожен може зафіксувати кулю в зручному положенні, а саме обрати індивідуальний кут нахилу, за рекомендацією реабілітолога або лікаря. Спочатку підтримання рівноваги постійно буде контролюватися, в подальшому виникає звикання і Ви вже не відволікає свою увагу на це, при цьому - корекція постави здійснюється автоматично. Використовувати тренажер можна для дітей, які не можуть спокійно всидіти або потребують постійної фіксації. Варто зазначити, що дитина повинна знаходитись під наглядом дорослих, а всі вправи повинні контролюватись. Завдяки тренажеру можна проводити заняття в групі та вводити дитину у колектив, ніби граючи.

 

Зверніть увагу! Перед застосуванням тренажеру необхідна обов’язкова консультація лікаря, який визначить індивідуальні показники навантаження.

Спектр застосування:

 • Тренажер рекомендований людям з особливостями будови опорно рухового апарату.
 • Тренажер може застосовуватись у реабілітації людей після травм опорно рухового апарату.
 • Обладнання може бути використане при різноманітних захворюваннях хребта, за призначенням лікаря. Зокрема при різних ступенях тяжкості скаліоза та при остеохондрозі.
 • Тренажер можна застосовувати для профілактичної лікувальної фізкультури.
 • Обладнання можна використовувати для дітей з розладами концентрації уваги, зокрема з затримкою психічного розвитку.
 • Обладнання можна використовувати для дітей з емоційними порушеннями, як метод урегулювання психічного стану та зняття напруги.
 • Тренажер може застосовуватись для дітей з поведінковими особливостями та при розладах аутистичного спектру, як додаткова фіксація дитини на вправі та метод вводу у групу.
 • Тренажер можна використовувати для дорослих та дітей з нормативними показниками розвитку, використовуючи його, як спортивне обладнання.
 • Обладнання може бути використано для людей, які більшість часу проводять сидячи та не ведуть активний спосіб життя.
Загальні
Вік для дорослих.
Матеріал поліпропілен, ПВХ без фталатів, метал.
Розмір стілець (Д × Ш × В) - 500×600×790 мм, діаметр м'яча - 480-520 мм.
Вага 5 кг.
Додаткові функції Коліщатка мають систему блокування. Стілець має фіксатор для м'яча.
Максимальне навантаження 100 кг.
Накази МОН
КЕКВ 22.10
Написати відгук
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо

Наказ МОН №271, Наказ МОН №414