Мінімальна сума замовлення на сайті - 2000грн

STEAM-парк LEGO DUPLO

Артикул: f2125
Код: 45024

  • 8862 грн
  • Без НДС: 8862 грн
* Вартість товару не включає вартість доставки та/або монтажу
Є в наявності
Для перегляду більш детальних характеристик,будь ласка, увійдіть у особистий кабінет або зареєструйтесь

*Характеристики та опис можуть змінюватися виробником без попередження

Lego STEAM Park являє собою навчальний конструктор, який показує основні принципи механічної взаємодії. Серія STEAM була створена спеціально для дошкільних установ і дозволяє дітям познайомитися з такими поняттями, як причинно-наслідкові зв'язки і прогнозування, взяти участь в спільних рольових іграх і вирішити різні завдання. Даний набір стане прекрасним інструментом у формуванні у дитини особистості.

Конструктор Lego STEAM Park представлений елементами серії DUPLO з додаванням деталей для механічної взаємодії частин зібраних конструкцій. З їх допомогою діти зможуть на власному досвіді познайомитися з принципами роботи зубчастих коліс, дізнатися про рух і виміри, навчитися прогнозувати і спостерігати. Всі елементи набору виконані з екологічно чистих матеріалів, міцні і безпечні. Вони сумісні з усіма наборами серії Education STEAM.

Загальні
Набір містить 295 деталей LEGO DUPLO, 16 моделей та 8 розроблених тем для ігор та навчальних занять. Набір розроблено для формування у дітей розуміння зав'язків між дією та наслідками, розвиває спостережливість та уяву, спонукає до спільного вирішення проблем.
Написати відгук
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо