Мінімальна сума замовлення на сайті - 2000грн

Спортивно-ігровий комплекс Морське життя 01

Артикул: f4544
Код: DGSS 103

  • 347922 грн
  • Без НДС: 347922 грн
* Вартість товару не включає вартість доставки та/або монтажу
Є в наявності
Для перегляду більш детальних характеристик,будь ласка, увійдіть у особистий кабінет або зареєструйтесь

*Характеристики та опис можуть змінюватися виробником без попередження

Ця серія являє собою модульні і багатофункціональні спортивно-ігрові майданчики, на дизайн яких надихнув підводний світ і морське життя. Концепція хаотичного морського життя спрямована на створення ігрового середовища в якому головна ідея розкрити бажання дітей йти від стандартної ігровий логіки. Кожен раз створювати нові фантазії і запускати уяву граючи на майданчику Морське життя.

Комплекс сприяє поліпшенню роботи вестибулярного апарату, допомагає розвинути координацію, гнучкість, витривалість, подолати страх висоти. Втановлювати можна на дитячих та спортивних майданчиках, дворових територіях, паркових зонах, дачах, на пляжах.

Загальні
Вік 7+
Висота падіння 2,8 м
Місткість 20 діт.
Матеріал Металеві деталі складаються зі сталі ST 37 з триступеневої металевою обробкою. Деталі проходять піскоструминну обробку, покриваються цинкової ґрунтовкою без розчинників, після чого методом електричного напилення наносять порошкову фарбу, стійку до корозії, екстремальних погодних умов і УФ-випромінювання. Всі деталі міцні, виготовлені методом роторного формування. Стінки деталей виготовляються товщиною 4-6 мм. Канати утворені 6-ма нитками оцинкованого дроту та сердечником із сталі. Кожна нитка щільно обплетена поліестером, який прикріплюється до оцинкованих проводів запатентованим методом для створення твердої поверхні, де поліестер стикається з дротами. Таким чином, досягається додатковий захист від тертя та вандалізму. Поверхня стійка до ультрафіолету, а також вогнезахисна. Однокорпусні алюмінієві литі з'єднувачі стискаються на 300 тонн, щоб уникнути переміщення.
Площа 99 м²
Розмір 11 x 9 м
Написати відгук
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо