Мінімальна сума замовлення на сайті - 2000грн

Сенсорна тактильна доріжка Соти

Артикул: f1074
Код: 70020081

  • 9492 грн
  • Без НДС: 9492 грн
* Вартість товару не включає вартість доставки та/або монтажу
Немає в наявності
Для перегляду більш детальних характеристик,будь ласка, увійдіть у особистий кабінет або зареєструйтесь

*Характеристики та опис можуть змінюватися виробником без попередження

Сенсорна тактильна доріжка "Соти" – це набір елементів з контейнерами для створення доріжки. Доріжку можна робити пряму чи з поворотами, її можна викласти навіть у вигляді кола та зі сходинками різного рівня.
Кожен елемент складається з двох з’єднаних між собою шестикутників. Причому один з них увігнутий й є власне "коробочкою", а другий – опуклий. За рахунок цього під час руху дитина наступає на поверхні різної висоти. А це дозволяє розвивати почуття балансу, координації та впевненості у власних рухах.
Тактильна доріжка "Соти" буде доречною у дитячій сенсорній кімнаті. Адже діти зможуть брати участь у будівництві доріжки і самостійно додавати улюблені тактильні деталі. У процесі створення доріжок розвиватимуться моторика та навички планування. А різниця між контейнером і текстурою вищого елемента буде створювати сенсорне розмаїття. Також в ємності можна покласти різні наповнювачі – це ще більше урізноманітнить тактильні відчуття.
Форма подвійного шестикутника максимізує кількість варіацій маршруту. Об'ємні "крапельки" на поверхні сот виконують не лише естетичну функцію, але й оберігають дитину від зісковзування стопи з елемента доріжки. Разом з дитиною створюйте з сот свої унікальні маршрути різної висоти, довжини та напрямків руху. Користуючись тактильною пам'яттю, наповнюйте "коробочки" матеріалами, які сподобалися.
Фактор розвитку – тут можна купити обладнання для сенсорної кімнати та обладнання для фізичного розвитку дитини, ЛФК.

Загальні
Вік 2+
Матеріал Пластик
Розмір 48,8х26х11,1 см
Склад 6 частин ( 3 жовтих і 3 помаранчевих)
Вага виробу 7 кг
Максимально допустима вага 60 кг
Накази МОН
КЕКВ 22.10
Написати відгук
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо

Наказ МОН №271, Наказ МОН №414