Роздягальні

Унікальні і незвичні концепти, де є місце особистим
шафам-локерам та практичним шафам для зберігання шкільної дидактики

Підвісні полиці для речей з гачками та дверцятами

Лава з полицею для взуття Вема2

Килим Травичка

Вішалка Равлик

Вішак Кактус універсальний на коліщатках

Роздягальні

Довгий час дитина не те, що не могла мати постійну локацію у класі, а й окреме місце для зберігання власних речей.

Варіанти планування


Варіанти планування та реалізовані проекти
шкільних просторів від «Фактор розвитку»
  • ДНЗ, м. Житомир

Рекомендовані товари


Понад 2000 товарів для оформлення шкільних просторів

Будинок і окремі приміщення школи повинні відповідати педагогічним і гігієнічним вимогам, здійснення яких сприяє успішній навчально-виховній роботі, забезпечує нормальну життєдіяльність і розвиток дитячого організму. З гігієнічної точки зору мають значення для дітей роздягальні. Ці приміщення не вважаються основними, проте їх якісне облаштування дуже важливо для всіх дітей.

За санітарними нормами, при спортивному залі обов'язково повинні бути дві роздягальні розміром по 16 м2, дві душові — по 3 м2 і снарядна площею близько 16 м2 (залежно від розмірів спортивного інвентарю, який там зберігається).

Проте не завжди навчальні заклади дотримуються цих норм. Вірніше, часто не дотримуються зовсім. Давайте розглянемо мінімальний набір меблів та предметів вжитку, який має містити роздягальня у школі чи ДНЗ.

  • Лава

Найкраще для роздягальні обрати одразу лаву з полицею для взуття. Це набагато зручніше та ергономічніше. Так, ви будете привчати дітей до порядку. На сайті “Фактор розвитку” ви знайдете чудовий екземпляр, виконаний з фанери. Сама ж полиця зроблена з труби-реллингу. Довжина цих меблів сягає більше метру і дозволяє декільком учням користуватися одночасно.

  • Шафа

Ми звикли, що стандартно у роздягальнях на стінах розміщуються гачки. Проте, що батьки, що самі учні вже частіше стали замислюватися про доцільність розміщення шафи. Це гігієнічно та допомагає дитині підтримувати приватність. Речі зручно складати, вони не деформуються, висячі на гачках та не “задихаються” у пакетах. Пропонуємо звернути увагу на шафу “Вема 6 секцій” Вона зручна тим, що декілька учнів одночасно може користуватися нею. Три секції дають можливість розміщувати взуття, легкий верхній одяг, дрібні особисті речі. Корисною у роздягальні буде шафа для одягу на коліщатах. Вона компактна, має потрійний гачок та гумові коліщата. Її розміри не перевищують і метра у висоту. Така шафа підходить для дошкільних навчальних закладів. Купити шафу у роздягальню можна онлайн на сайті “Фактор розвитку”.

  • Вішаки

Якщо площа вашої роздягальні не дозволяє розмістити повноцінну шафу або лаву, скористайтеся вішаками або гачками. Для взуття відмінно підійде вішак кактус. Він дійсно виглядає. Як екзотична рослина і в ігровій формі разом з цими меблями можна привчити дітей до порядку. Вішалка “Равлик” також стане добрим помічником у роздягальні.