Мінімальна сума замовлення на сайті - 2000грн

Дидактичні матеріали для початкового класу (30 дітей)

Площа, м2
Кількість відвідувачів
Вік користувачів

Сміливо використовуйте переваги сьогодення та змінюйте стандартне уявлення про шкільне заняття! Якісний і цікавий дидактичний матеріал перетворить шкільний урок у незабутню і захопливу подорож дорогою знань. У прайс-листі зібрано повний перелік дидактичного матеріалу для занять у початковій школі.

З нашим калькулятором Ви маєте змогу швидко підібрати необхідну дидактику для початкового класу за останніми вимогами НУШ. Для цього Вам потрібно лише передивитися запропоновані категорії, прибрати зайве та визначитися з кількістю.

Обладнання, що використовується

Артикул Фото Найменування Ціна, грн Кількість Сума, грн
{{product.sku}} {{ decodeHTML(product.name) }}
{{product.options[index].name}} -
{{ parseInt(product.current_price) }} {{products[pidx].quantity}} {{sumProduct(pidx)}}
Разом
{{sumProducts}} грн ({{countProducts}} товара(ів), {{quantiyProducts}} шт.)

Роздатковий матеріал для НУШ

Використання роздаткового матеріалу для НУШ є надзвичайно ефективним. Він дає можливість створювати приємний та цікавий процес навчання, який відповідає всім вимогам сучасності. Ним радять користуватися для успішного засвоєння навчальних матеріалів. Не можна зазначити, що застосування роздаткового матеріалу є чимось новим, але НУШ робить їх використання обов'язковим. Це сприяє тому, щоб просто та швидко доносити інформацію до учнів.

Характерні особливості роздаткового матеріалу НУШ

Сюди відноситься наочність, практичність, середовище для креативного мислення та естетична привабливість. Роздатковий матеріал НУШ також є універсальним та може стати вдалим доповненням різноманітних педагогічних підходів. Можливість його застосування обмежується лише уявою вчителя. Роздатковий матеріал для НУШ – це веселий та легкий навчальний процес, який викликає тільки приємні емоції!

Ми пропонуємо вичерпний перелік таких категорій:

  • інтерактивні засоби навчання (інтерактивна підлога з комплектом програм та інтерактивна пісочниця) 
  • початкова школа НУШ (засоби навчання) - інформатика; гуманітарні науки (мова, література, письмо); математика; мистецтво; природа (біологія, географія); лабораторії (фізика, хімія);
  • STEM-освіта;
  • LEGO;

Роздатковий матеріал для 1 класу НУШ

Особливу увагу потрібно приділити вибору роздаткового матеріалу для 1 класу НУШ. Яким він повинен бути? Має сприяти плавній адаптації дитини із одного соціального середовища до іншого: не боятись нового розпорядку дня, використовувати елемент гри для навчання. Його наочність повинна сприяти засвоєнню фундаментальних знань та вмінь. Вже потім ці знання будуть поглиблюватися, але саме початкова школа повинна створити міцний фундамент для майбутнього розвитку особистості. Вищезгаданий матеріал повинен виховувати й такі риси, як: відповідальність, вміння співпрацювати з іншими, патріотизм та людяність. Діти повинні вчитися непомітно й впевнено, а також сміливо застосовувати свої знання у повсякденному житті. Тоді процес навчання стане радісним та натхненним. Такий матеріал варто придбати до початку навчального року. Тоді у Вас буде час розробити план роботи й зосередити увагу на індивідуальній методології навчання, яка відзначається максимальною продуктивністю. Кожен вчитель має змогу не порушувати вимоги програми, але на свій розсуд обирати такі інструменти, які будуть найбільш ефективними. На нашому сайті ви можете обрати перелік всіх необхідних дидактичних матеріалів, а також меблі, інтерактивні програми й обладнання. Сміливо використовуйте переваги сьогодення та змінюйте стандартне уявлення про шкільне заняття.

Основна вимога НУШ - наявність якісного і цікавого роздаткового матеріалу

В НУШ роздатковий матеріал потрібний кожному! Робіть розумний вибір та станьте взірцем педагога нового покоління. Ми доставляємо товари у всі куточки України. Гарантуємо високу якість, яка перевершить всі Ваші очікування. Готуйтесь завчасно та поповнюйте арсенал педагогічного інструментарію новими матеріалами! Придбайте оригінальноий і якісний роздатковий матеріал для 1 класу НУШ, на основі котрого діти зможуть легко засвоїти цікавий матеріал.