Мінімальна сума замовлення на сайті - 2000грн

Пучок фіброоптичного волокна Світло в руках 50 волокон L-250 см

Артикул: f1821-2
Код: 80040798-3

  • 9588 грн
  • Без НДС: 9588 грн
* Вартість товару не включає вартість доставки та/або монтажу
Виробництво 3 тиж.
Для перегляду більш детальних характеристик,будь ласка, увійдіть у особистий кабінет або зареєструйтесь

*Характеристики та опис можуть змінюватися виробником без попередження

Пучок фіброоптичного волокна

Пучок фіброоптичного волокна – це терапевтичний інструмент для роботи у сенсорній кімнатіОсобливістю цього фіброоптичного волокна є те, що воно повністю знаходиться у доступі дитини, окрім того, що можна його торкатися, у нього можна закутатися, полежати в ньому або на ньому, все це підкріплює покращення психоемоційного стану дитини. Додаткові напрямки розвитку за допомогою даного інструменту – це зорова та тактильна стимуляції.

Волокна світяться по всій довжині, привертають увагу і мають заспокійливий ефект. Товсті м'які волокна абсолютно безпечні: їх можна перебирати, тримати, обмотувати навколо рук, тіла, лежати на них. Граючи з волокнами, чіпаючи їх, дитина набуває новий досвід. Надзвичайно ефективний для занять з дітьми (підлітками) зі слабким зором.
Фіброоптичне волокно - це світло, яке можна взяти у руки, відчути та пограти, завдяки якому опиняєшся у чарівному світі, відчуваєш спокій, безпеку і розслаблення. Рекомендовано для людей, яким необхідний розвиток сенсорної сфери та додаткове задоволення сенсорних потреб - це візуально стимулююча захоплююча, розвиваюча гра зі світлом. Є унікальна можливість інтерактивного управління за допомогою пульта по радіоканалу, який дозволяє змінювати колір волокна.

Пучок фіброоптичного волокна має різні режими мерехтіння світла. Вправи з пучком фіброоптичного волокна рекомендовані дітям з розладами аутистичного спектра, розумовою відсталістю, мовленнєвими порушеннями, з тривожними станами, страхами, з порушеннями обробки сенсорної інформації та фізичними порушеннями, включаючи ДЦП тощо.
Пучок фіброоптичного волокна використовується в терапевтичній роботі з дорослими з інтелектуальними порушеннями, деменцією, тривожними та депресивними станами.

Кінчики волокон мають бути запаяні з безпечною ребристою текстурою у вигляді "сот"

 

Загальні
Розмір 50 волокон довжиною 250 см
Фіброоптичне волокно бокового світіння в захисній трубці з м'якого ПВХ, 24 канальний RGB контролер, 2Kd RGB діодна підсвітка, пульт керування.
Накази МОН
КЕКВ 22.10
Написати відгук
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо

Наказ МОН №271, Наказ МОН №414