Мінімальна сума замовлення на сайті - 2000грн

Програмне забезпечення для інтерактивної проекції на підлогу Чарівний килим "Освіта"

Артикул: f1136
Код: 80040333 - FE

  • 18966 грн
  • Без НДС: 18966 грн
* Вартість товару не включає вартість доставки та/або монтажу
Під замовлення
Для перегляду більш детальних характеристик,будь ласка, увійдіть у особистий кабінет або зареєструйтесь

*Характеристики та опис можуть змінюватися виробником без попередження

Пакет програмного забезпечення «Освіта» буде чудовим інструментом для навчання в ігровій формі дітей молодшого та середнього шкільного віку. Ігри для інтерактивної підлоги розроблено на базі методу Funtronic, що успішно поєднує в собі розваги та навчання. Проекцію можна спрямовувати на різні поверхні й отримати інтерактивний стіл або килим. Пакет «Освіта» включає в себе 24 гри, які містять блоки з історії, математики, природознавства, англійської мови, музики, мистецтва та інших дисциплін. Ігри для інтерактивної проекції підійдуть для будь-якого навчального плану, адже запитання в іграх можна легко змінити.

Пропонуємо, для прикладу, кілька ігор з цього пакету:
• Футбол
Чим швидше даси правильну відповідь на запитання, тим більше шансів забити гол супернику. Кожна правильна відповідь наближає м’яч до чужих воріт. Перемагає той, хто першим заб’є 6 голів.
Ця розвага містить блоки запитань з історії, математики, природознавства, англійської мови, музики, мистецтва.
Кількість гравців/команд: 2.
• Кораблі
Запитання мають різний рівень складності. При правильній відповіді на запитання ваш корабель стріляє по кораблю суперника. Мета – потопити чужий корабель.
Кількість гравців/команд: 2-4
• Карусель
Набір ігор, що охоплюють теми з історії, математики, природознавства, англійської мови, музики та мистецтва. Запитання в іграх відрізняються. Спочатку обирається тема, а тоді дається відповідь на запитання. Важливою є швидкість відповідей на запитання. Перемагає той, хто дав найбільше правильних відповідей за найкоротший проміжок часу.
Кількість гравців/команд: 1-4
• Ассоціації
Набір ігор містить запитання з історії, математики, природознавства, англійської мови, музики, мистецтва. Має декілька рівнів складності. Перемогу отримує той, хто дасть найбільшу кількість правильних відповідей.
Кількість гравців/команд: 1-4.

Загальні
Набір з 24-х ігор на закріплення знань, отриманих під час навчання у початковій школі з яких: на розвиток знань в галузі математики – 4 гри; на розвиток знань в галузі історії – 4 гри; на розвиток знань в галузі природи – 4 гри; на розвиток знань в галузі музики – 4 гри; на розвиток знань в галузі мистецтва – 4 гри; на розвиток знань в галузі англійської – 4 гри.
Написати відгук
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо

Наказ МОН №271, Наказ МОН №414, ІРЦ Кімната практичного психолога та вчителя-дефектолога