Мінімальна сума замовлення на сайті - 2000грн

Посібник з Соціально-Побутового Орієнтування “Про Мене”

Артикул: f4571

  • 195 грн
  • Без НДС: 195 грн
* Вартість товару не включає вартість доставки та/або монтажу
Поставка протягом 15 днів
Для перегляду більш детальних характеристик,будь ласка, увійдіть у особистий кабінет або зареєструйтесь

*Характеристики та опис можуть змінюватися виробником без попередження

Посібник з соціально-побутового орієнтування "Про мене" - це перший посібник з набору навчально-розвиваючих зошитів для дітей з розладами аутистичного спектру (РАС) і порушеннями мовного розвитку. Також буде корисним для розвитку дітей від 2-х років.

Мета зошита: розширити знання дитини про себе, свою родину, уподобання, допомогти у формуванні фразового мовлення і діалогу, налагодити взаєморозуміння з оточуючими, навчити дитину бути уважним до їх мови.

Зошит розроблен з використанням одного із засобів альтернативної та додаткової комунікації - піктограм. За допомогою цього посібника дитина засвоїть основну інформацію про себе, своєму будинку, батьків і найближчих родичів. Деталізовані ілюстрації адаптовані для сприйняття саме дитиною з РАС або порушеннями мови. Вони допоможуть розуміти свої почуття і емоційні стани. За допомогою кольорових деталізованих піктограм кожна дитина зможе побудувати перші фрази і почати спілкуватися.

Зошит побудована так, щоб дитина могла працювати з нею і з допомогою дорослих, і самостійно, виконуючи завдання з наклейками. Є завдання на генерализацию понять, розвиток уваги, комунікаційних умінь. Використовуючи зошит, дитина зможе краще орієнтуватися в назвах частин тіла і повідомляти дорослим про свій стан, почуття, емоції.

Переваги зошити "Про мене":

- займатися з зошитом можуть діти різного віку, починаючи з 2 років;
- єдине в Україні посібник для дітей з РАС, мовними й інтелектуальними порушеннями, розроблене з урахуванням особливостей розвитку психіки і процесів сприйняття візуальної інформації детми з ментальними, мовними та комунікативними розладами;
- підійде дітям, які не мають розвиненої усного мовлення, для дітей-мовчунів;
-іллюстраціі розроблені з урахуванням особливостей розвитку психіки дітей з ООП;
- підійде дітям, які не мають мотивації до спілкування і комунікації;
- допоможе дитині засвоїти основну інформацію про себе, вивчити імена родичів, запам'ятати домашня адреса;
- містить два методичні опису: для батьків і фахівців. Це допоможе працювати з зошитом ефективно і цікаво і на заняттях, і вдома;
- за допомогою зошити дитина вчиться визначати місцезнаходження больових відчуттів у власному тілі і повідомляти про це дорослих і т.д.

Загальні
Мова Українська
Написати відгук
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо