Мінімальна сума замовлення на сайті - 2000грн

Посібник-тренажер для навчання письму

Артикул: f1157
Код: 80140002

  • 162 грн
  • Без НДС: 162 грн
* Вартість товару не включає вартість доставки та/або монтажу
Є в наявності
На складі: 99 шт.
Для перегляду більш детальних характеристик,будь ласка, увійдіть у особистий кабінет або зареєструйтесь

*Характеристики та опис можуть змінюватися виробником без попередження

Призначення: – для ігрового навчання дітей 3-9 років письму і читанню українською мовою.

Сфера застосування: – для ігрового навчання

  а) у сімейному колі 

  б) у дитячому саду

  в) у школі на уроках рідної та іноземної мов.

Особливість: – це один з небагатьох розвиваючих посібників, з високим дидактичним ефектом. Він офіційно отримав статус навчального посібника і у ряді країн включено в «Набір першокласника», випускається з грифом «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» для використання у навчанні дітей.

Ефективність:  – прискорює опанування письма в 2,5-3 рази

  – розвиває зорову пам'ять і моторику пальчиків дитини

  – виключає неправильний набір букв в словах 

  – розвиває інтерес до письма і читання.

Тренажер для навчання письму виконаний у вигляді пластини. На дві сторони пластини нанесені букви і їх елементи у вигляді рельєфних доріжок. По дну доріжки розміщені тактильні маркери у вигляді рельєфних виступів. Параметри доріжок і виступів, частота розміщення виступів точно моделюють на тренажері класичний механізм листа, способи управління рухами ручки, вектори (напрями) і епюрі (величини) зусиль натиску на ручку з боку вказівного, великого і середнього пальців. При веденні ручки по доріжці кулька, що пише, накочується на виступи і різко зіскакує з них. Моменти накату і зіскока тактильно відчуваються кінчиками пальців. При зіскоку кулька ударяється об дно доріжки, чується звуковий сигнал (клацання). Чим довше доріжка, тим більше число виступів відчуваються тактильний і тим частіше чуються звукові клацання. Ефект тренажера заснований на включенні в процесі письма додатково до зорового аналізатора тактильного (кінестетичного) і слухового (звукового) аналізаторів. Букви сприймаються дитиною у вигляді "прочитаних" з рельєфної доріжки тактильних і звукових сигналів.

Загальні
Матеріал Пластик
Розмір 200х70 мм. Товщина - 2 мм.
Тренажер виконаний у вигляді пластини, на дві сторони якої нанесені великі та малі літери, а також елементи, що утворюють літери (похилі і прямі лінії, заокруглення, з'єднувальні лінії). Всі букви і їх елементи виконані у вигляді доріжок з рельєфним дном.
Накази МОН
КЕКВ 22.10
Написати відгук
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо

Наказ МОН №271, Наказ МОН №414