Мінімальна сума замовлення на сайті - 2000грн

Поручень двохярусний для відновлення навичок ходьби ПДВХ-1

Артикул: f3303

  • 12834 грн
  • Без НДС: 12834 грн
* Вартість товару не включає вартість доставки та/або монтажу
Поставка протягом 30 днів
Для перегляду більш детальних характеристик,будь ласка, увійдіть у особистий кабінет або зареєструйтесь

*Характеристики та опис можуть змінюватися виробником без попередження

Опис та комплектація:

Двох’ярусний поручень для відновлення навичок ходьби є тренажером, який спрямован на відновлення рухових навичок. Використовувати дане обладнання можна лише під наглядом реабілітолога, який контролюватиме хід виконання вправ та ступінь навантаження. Тренажер має зручну будову, оскільки має два яруси. Така особливість дозволяє розширити спектр застосування тренажеру – займатись зможуть, як дорослі, так і діти. Варто зазначити, що обидва яруси можна регулювати. Дуже важливо мати ці індивідуальні налаштування, оскільки заняття на тренажері повинні сприяти не тільки навичкам ходьби, а і не зашкодити хребту. Саме тому і для дітей і для дорослих є змога налаштувати поручні під зріст та вагу кожного. Другий поручень, може виступати у ролі підтримки та запасної фіксації під час виконання вправи. Складається тренажер з основи, на якій закріплені чотири ніжки. Перша пара поручнів є продовженням ніжок, а друга розташована трохи з боку на спеціальному кріпленні, яке дозволяє регулювати висоту конструкції. Весь механізм надійно закріплений спеціальним кріпленням.

Спектр застосування:

 

Зверніть увагу! Перед застосуванням тренажеру необхідна обов’язкова консультація лікаря, який визначить індивідуальні показники навантаження.

 

• Тренажер може бути застосовано у якості реабілітаційного обладнання для людей, які мають особливості або травми опорно рухового апарату.

• Обладнання може використовуватися, як тренажер для відновлення навичок ходьби у людей після інфаркту.

• Поручень може використовуватись в лікувальних, профілактичних та реабілітаційних цілях для дорослих та дітей, які мають ортопедичні проблеми, або зазнали травм нижніх кінцівок.

• За індивідуальними вказівками лікаря тренажер можна застосовувати при реабілітації людей, які страждають на дитячий церебральний параліч.

• Поручень можна використовувати для відновлення рухових навичок, зміцнення м’язового корсету та профілактики захворювань опорно рухового апарату.

• Поручень може використовуватись, як частина спортивного майданчика для людей з нормативними показниками розвитку.

• Даний, двох’ярусний поручень підходить і для дорослих і для дітей.

• Тренажер можна використовувати для лікувальної фізкультури.

• Обладнання можна використовувати для реабілітації та профілактики особливостей ортопедичного характеру.

 

Функціональні можливості тренажеру

 

Тренажер може використовуватись у якості реабілітаційного або спортивного обладнання. Крім того тренажер виконує профілактичну функцію. Варіативність застосування змінюється разом зі спектром особливостей. Перш ніж почати займатись слід проконсультуватись у лікаря. Тренажер виконує функцію «опори», завдяки якій людина почуває себе надійніше. Кроки, які робить людина впливають на всю поставу. Тому треба стежити за індивідуальним налаштуванням висоти поручнів. Варто пам’ятати, що під час вправ зміцнюється м’язовий корсет, усе тіло знаходиться у тонусі, людина відчуває навантаження, яке може дорівнювати її вазі.

Рекомендації щодо застосування

 

• Перед тим, як розпочати вправи перевіряйте надійність кріплень та цілісність тренажеру.

• Стежте за чистотою. Інфекційно хворим людям займатись на тренажері, який використовується і з іншими пацієнтами не рекомендовано оскільки підвищуються ризик інфікування усіх хто займатиметься у приміщенні де знаходиться тренажер.

• Якщо під час виконання вправи Ви відчуваєте біль, дискомфорт або важкість обов’язково попередьте реабілітолога та свого лікаря.

• Розпочинайте займатись з простих вправ, роблячи невеликі кроки – не перенавантажуйтесь. Перевантаження негативно впливає на результат реабілітації.

• Стежте за власними індивідуальними показниками та фіксуйте кількість підходів та виконаних вправ.

• Не забувайте про індивідуальні налаштування тренажеру. Якщо збираєтесь використовувати тренажер у групі – формуйте групу за спільними фізичними показниками.

• Будьте дуже уважними при виконані вправ, слід дуже міцно триматись за поручні та не відволікатись на сторонні подразники.

• Розпочинайте займатись тільки за консультацією лікаря та індивідуальним план реабілітації. Спеціаліст має визначити ступінь дозволеного навантаження та виділити ряд підходящих вправ.

 

Загальні
Розмір 805-1160 х 2830 х 1000 мм
Написати відгук
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо

Наказ МОН №271, Наказ МОН №414