Мінімальна сума замовлення на сайті - 2000грн

Пісочниця з підсвіткою

Артикул: f1356
Код: 80040030

  • 5382 грн
  • Без НДС: 5382 грн
* Вартість товару не включає вартість доставки та/або монтажу
Виробництво 3 тиж.
Для перегляду більш детальних характеристик,будь ласка, увійдіть у особистий кабінет або зареєструйтесь

*Характеристики та опис можуть змінюватися виробником без попередження

Сьогодні одним з найбільш популярних методів психологічної допомоги дітям є пісочна терапія. Завдяки цьому відносно новому методу, у дитини розвивається здатність до самовираження і творчого сприйняття світу. Пісочна терапія допомагає розвивати у дітей пам’ять, увагу і просторову уяву. Створюючи свій, неповторний світ на піску за допомогою різноманітних фігурок, дитина передає всі свої фантазії і переживання. Пісочна терапія також сприяє розвитку наступних навичок: – Формування комунікативних навичок; – Поліпшення пам’яті, уваги та образного мислення; – Розвиток дрібної моторики рук; – Позбавлення від тривог і страхів. Пісочниця з підсвіткою допомагає проявити дитині креативність і фантазію. Не менш важливий той факт, що за допомогою різноманітного наповнення можна стимулювати тактильну систему дитини, для цього можна використовувати окрім піску різноманітні крупи, камінчики, м'які речі і т.д. А за допомогою саме пісочної терапії можна досягти розвитку мовленнєвої активності дитини, проводивши різноманітні сюжетні ігри. Також досягається гармонізація емоційного стану, як наслідок взаємодії з піском. Взагалі, вправи пісочної терапії - ефективний інструмент не лише тому, що можна у опосередкованій формі виразити емоційний стан, а й тому, що вона сприяє виникненню почуття контролю над травматичною ситуацією, яка відтворена. Спеціаліст пісочної терапії контролює і направляє все що відбувається в рамках пісочниці.

 

Товар повинен відповідати вимогам Технічного регламенту, затвердженому постановою КМУ № 1077 від 16.12.2015, що Учасник має підтвердити декларацією про відповідність.

Загальні
Група товару Тактильна сенсорна система, Зорова сенсорна система
Колір Темна сенсорна кімната, Світла сенсорна кімната
Матеріал Березова фанера вищого ґатунку, акрил, RGB.
Розмір 450 х 750 х 558 мм. Висота борту: 200 мм. Розмір робочої зони: не менше ніж 420 х 720 мм. Вага: 6 кг. Живлення: 220 В.
Склад Підсвітка з 7 основних кольорів, з регулюванням яскравості та частоти мерехтіння, що керується з допомогою пульта.
Накази МОН
КЕКВ 22.10
Написати відгук
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо

Наказ МОН №271, Наказ МОН №414, ІРЦ Кімната практичного психолога та вчителя-дефектолога, Кімната психологічного розвантаження, Кабінет вчителя-тифлопедагога