Мінімальна сума замовлення на сайті - 1000 грн
+38 (044) 228 23 22

Пісочниця з підсвіткою

Код:
80040030
  • 4290.00грн
  • Без НДС: 4290.00грн
Вартість товару не включає вартість доставки та/або монтажу
Поставка протягом 30 днів
Група товара: Тактильна сенсорна система, Зорова сенсорна система
Колір: Темна сенсорна кімната, Світла сенсорна кімната
Матеріал: Дерево, акрил, LED RGB стрічка
Наказ: 22.1
Виробник: Vema Kids
Характеристики та опис можуть змінюватися виробником без попередження

Сьогодні одним з найбільш популярних методів психологічної допомоги дітям є пісочна терапія. Завдяки цьому відносно новому методу, у дитини розвивається здатність до самовираження і творчого сприйняття світу. Пісочна терапія допомагає розвивати у дітей пам’ять, увагу і просторову уяву. Створюючи свій, неповторний світ на піску за допомогою різноманітних фігурок, дитина передає всі свої фантазії і переживання. Пісочна терапія також сприяє розвитку наступних навичок: – Формування комунікативних навичок; – Поліпшення пам’яті, уваги та образного мислення; – Розвиток дрібної моторики рук; – Позбавлення від тривог і страхів. Пісочниця з підсвіткою допомагає проявити дитині креативність і фантазію. Не менш важливий той факт, що за допомогою різноманітного наповнення можна стимулювати тактильну систему дитини, для цього можна використовувати окрім піску різноманітні крупи, камінчики, м'які речі і т.д. А за допомогою саме пісочної терапії можна досягти розвитку мовленнєвої активності дитини, проводивши різноманітні сюжетні ігри. Також досягається гармонізація емоційного стану, як наслідок взаємодії з піском. Взагалі, вправи пісочної терапії - ефективний інструмент не лише тому, що можна у опосередкованій формі виразити емоційний стан, а й тому, що вона сприяє виникненню почуття контролю над травматичною ситуацією, яка відтворена. Спеціаліст пісочної терапії контролює і направляє все що відбувається в рамках пісочниці.

Загальні
Група товара Тактильна сенсорна система, Зорова сенсорна система
Колір Темна сенсорна кімната, Світла сенсорна кімната
Матеріал Дерево, акрил, LED RGB стрічка
Опис для ProZorro Розмір: 450 х 750 х 558 мм. Висота борту: 200 мм. Розмір робочої зони: не менше ніж 420 х 720 мм. Вага: 6 кг. Живлення: 220 В. Матеріал: березова фанера вищого ґатунку, акрил, RGB. Підсвітка з 7 основних кольорів, з регулюванням яскравості та частоти мерехтіння, що керується з допомогою пульта.
Накази МОН
Наказ 22.1
Написать отзыв
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо

Наказ МОН №271, Наказ МОН №414, ІРЦ Кімната практичного психолога та вчителя-дефектолога, Кімната психологічного розвантаження, Кабінет вчителя-тифлопедагога