Мінімальна сума замовлення на сайті - 2000грн

Пісочниця для пісочної терапії Вема

Артикул: f1339
Код: 80040588

  • 900 грн
  • Без НДС: 900 грн
* Вартість товару не включає вартість доставки та/або монтажу
Виробництво 3 тиж.
Для перегляду більш детальних характеристик,будь ласка, увійдіть у особистий кабінет або зареєструйтесь

*Характеристики та опис можуть змінюватися виробником без попередження

Пісочниця чудова, оскільки пісок є тим дивним природним матеріалом, який здатний передати одночасно багато. І відчуття розмаїття природи, і відчуття можливостей свого тіла, і сутності життя взагалі з її плинністю, несподіванкою, безліччю форм.

Пісочна терапія - давно визнаний в аналітичній психології метод роботи, який дозволяє дитині пізнати своє істинне «Я» і вибудувати цілісну картину світу. На думку автора методу, основний принцип цієї терапії - створити захищене, вільний простір, в якому дорослий або дитина може спокійно досліджувати свій внутрішній світ, трансформуючи свої переживання і досвід в відчутні образи, зрозумілі для фахівця. Для цього і використовується спеціальний матеріал - пісочниця. Для занять пісочної терапією потрібні ще вода, пісок і набір маленьких об'ємних фігурок, які кожен практикуючий психолог підбирає на свій розсуд. Використання натуральних матеріалів при проведенні піщаної терапії дає непідробне відчуття зв'язку з природою.

Загальні
Колір Світла сенсорна кімната
Матеріал Високоякісна березова фанера
Розмір 700х500х80 мм
Пісочниця для ігор в піску в кабінеті коррекційного педагога - необхідний інструмент для пісочної терапії. В неї можна насипати як сухий пісок, так і мокрий.
Накази МОН
КЕКВ 22.10
Написати відгук
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо

Наказ МОН №271, Наказ МОН №414