Мінімальна сума замовлення на сайті - 2000грн

Підвісний тренажер для відновлення опорно-рухового апарату

Артикул: f1635
Код: 80040242

  • 14118 грн
  • Без НДС: 14118 грн
* Вартість товару не включає вартість доставки та/або монтажу
Виробництво 3 тиж.
Для перегляду більш детальних характеристик,будь ласка, увійдіть у особистий кабінет або зареєструйтесь

*Характеристики та опис можуть змінюватися виробником без попередження

Підвісний тренажер для відновлення опорно-рухового апарату забезпечує вертикальне положення тіла при різних фізичних навантаженнях. Перебування дитини в цьому кріпленні сприяє її розвитку, адже забезпечує чітке сприйняття структури рухів. Як наслідок, людина запам’ятовує ці відчуття та алгоритм їх відтворення. Під час використання тренажера відбувається фізичний розвиток: підвищується працездатність суглобів і відбувається стимуляція м’язів. Це призводить до зміцнення м’язового корсету і розвитку зон, необхідних для стійкості при ходьбі. Тренажер дозволяє навчати користувача довільним рухам і статиці. Його використання позитивно впливає на фізичний розвиток дитини. За допомогою тренажера можна тренувати здатність співставляти і регулювати просторові, часові і динамічні параметри рухів та розвивати координаційні здібності. Такий тренажар буде доречним при облаштуванні спортивних куточків. За допомогою підвісної системи і страхувальних тросів користувач може переміщатися в просторі вздовж траєкторії троса. Протяжність троса – до 2 м, кріплення стельове або настінне. Тренажер забезпечує страховку при різноманітних рухах, поворотах тулуба, нахилах, повзанні і т.п., що має важливе значення в процесі реабілітації. Якщо користувач не може самостійно підтримувати голову, додатково є спеціальний регульований шолом, яка кріпиться до сталевої трапеції тренажера. Шолом притримує голову в правильному положенні, не сковуючи рухів голови. До комплекту тренажера додатково можна замовити еластичні тяги для ніг (як допоміжний елемент для виконання вправ на розтягування і крокових рухів) і кільця на стропах для рук.

 Важливо! Програми занять на тренажері та ступінь навантаження  повинні складатися індивідуально і бути узгоджені з лікарем та реабілітологом.

Спектр застосування:

  • реабілітація дітей з ДЦП;
  • відновлення після спинномозкових травм та травм опорно-рухової системи;
  • реабілітація після інсульту;
  • може застосовуватися для дітей у яких відсутні фізіологічні рефлекси, що відповідають за вертикальне положення тіла.

Фактор розвитку – тут можна купити спортивні куточки і дитячі шведські стінки, розміри яких дозволять їх монтувати як в шкільному спортзалі, так і вдома.

Загальні
Матеріал Сталь з полімерно-порошковим напиленням (пластини-фланці, трапеція), карабіни, рим-гайки, талрепи – оцинкована сталь, стропи – синтетичний матеріал, еластичні тяги – численні гумові джгути у зовнішній тканинній оплітці, кільця – деревина.
Розмір 700х400х300 мм
Склад Комплектація:
базова:
- система кріплення між двома підвісками (трос) – 1 шт.;
- система страхувальних ременів – 1 шт.;
- гумові еластичні тяги – 1 комплект;
- шолом для голови (з регулюванням) – 1 шт.
додаткова:
- кільця для рук – 2 шт.;
- еластичні тяги для ніг – 2 шт.
Максимальне навантаження: 70 кг.
Вага 8,2 кг
Накази МОН
КЕКВ 22.10
Написати відгук
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо

Наказ МОН №271, Наказ МОН №414