CУЧАСНІ ШКІЛЬНІ ПАРТИ ВІД Vema Kids

Крім того, одномісні парти для школярів привчають їх працювати самостійно, розраховувати на себе та більш відповідально ставитися до навчання.

Парта Еріс


f4203

Парта Еріс є гарним варіантом для Нової української школи. Така парта є одномісною, як зазначено у вимогах НУШ. Це дає можливість кожному учневі організувати свій робочий простір на власний розсуд та не відволікатися на сусіда по парті. Отже, вся увага дітей буде зосереджена на навчанні. Крім того, одномісні парти для школярів привчають їх працювати самостійно, розраховувати на себе та більш відповідально ставитися до навчання.

70,5 х 56 х 58-64-70-76 м

ламінована ДСП, металева труба круглого перетину з порошковим фарбуванням, пластик

3+

Функціональні переваги

Можливість регулювання нахилу стільниці

Регулювання висоти робочої поверхні столу від 580 до 760 мм

Заглушки задля уникнення ймовірності отримання забиття та запобігання пошкодження підлоги

Можлива комплектація виробу шухлядою, пеналом, стаканчиком для письмового приладдя та гачком для портфелю.

Парта Фінська


f1906-1

Фінська парта – це особлива конструкція парт, запозичена з фінської системи освіти, яка вже майже два десятиліття вважається однією з найкращих систем у світі. Парти є ергономічними, безпечними, надійними та естетично привабливими. Розміри стільниці становлять 61х53 см і цього простору більш, ніж достатньо, аби вільно розмістити на парті все необхідне для навчання.

0,61 х 0,53 х 0,59-0,71 м

стільниця - ДСП 18 мм, каркас - труба 32 х 1.5, труба 27 х 1,5, порошкова фарба

3+

Функціональні переваги

Cтільниця має знизу контейнер для особистих речей

Можливість регулювання висоти

Має гачок для рюкзаку та стакан

Система регулювання нахилу стільниці

Підставка для ніг

Парта трапеція


f1828

Парта має форму трапеціі - зручна, компактна. Положення столешні: горизонталь, 10 градусів для письма та правильної поста- ви і вертикаль для зручного зберігання і складування.

0,74 х 0,55 х 0,59-0,64-0,71 м

ДСП, металева труба круглого перетину з порошковим фарбуванням, пластик

3+

Функціональні переваги

Стільниця має заокруглені кути

Ергономічний виріз з боку, ближнього до учня

Заглушки задля уникнення ймовірності отримання забиття та запобігання пошкодження підлоги

Система регулювання висоти та нахилу столешні

Можливість компактного та ергономічного зберігання

Парта трапеція нова


f3513

Можливість встановлення контейнеру для особистих речей (не входить до комплекту, придбати можна окремо f3514), великого пеналу та тримача для книг. Зручна форма і розмір стільниці, на якій зручно розмістити підручник і зошит. Легко змінювати розташування у класі для групової роботи.но, розраховувати на себе та більш відповідально ставитися до навчання.

0,66 х 0,53 х 0,59-0,71 м

стільниця - ДСП 18 мм, каркас - труба 32 х 1,5, труба 27 х 1,5 (порошкова фарба)

3+

Функціональні переваги

Система регулювання нахилу стільниці від 0 до 10 градусів

Можливість регулювання висоти

Має гачок для рюкзаку та стакан

Заглушки задля уникнення ймовірності отримання забиття та запобігання пошкодження підлоги.

Можливість встановлення контейнеру для особистих речей (не входить до комплекту, придбати можна окремо f3514), великого пеналу та тримача для книг.

Парта Крапля


f3495

Зручна, компактна та унікальна форма стільниці дозволяє використовувати її як для одного учня, так і для групових занять. Можлива додаткова комплектація: органайзер настільний, коліщатка, підставка для підручника, стаканчик для письмового приладдя, гачок для рюкзака.

0,72 х 0,66 х 0,46-0,71 м

ДСП, металева труба з порошковим фарбуванням

3+

Функціональні переваги

Унікальна форма стільниці

Можливість регулювання висоти

Коліщатка

Парти для НУШ

Парти для Нової української школи складають велику частку шкільних меблів. Важливо купити практичні та комфортні парти, адже під час навчання учні багато часу проводять саме за партами. Умеблювання приміщень також може мати вплив на формування ставлення учнів до навчання, особливо це стосується першокласників. Якщо дітям подобається облаштування навчального кабінету і перебування там приносить позитивні емоції, найімовірніше, вони вчитимуться залюбки.

Парти для нової української школи: критерії вибору, характеристики та види

 Впровадження у освітніх закладах принципів Нової української школи (НУШ) передбачає зміни як у методах викладання, так і в організації навчального простору. Істотних модифікацій зазнає підхід до умеблювання класів та інших приміщень у школах. Значна увага при виборі шкільних меблів приділяється їхній зручності, функціональності, безпечності та привабливому сучасному вигляду.
Параметри вибору парт НУШ
Критерії до шкільних меблів регламентуються Наказом МОН від 23.03.2018 №283, згідно з яким сучасні шкільні парти повинні задовольняти такі критерії у виборі й мати наступні характеристики:
 • Ергономічність
Рекомендується, щоб у кожному класі Нової української школи був комплект меблів для учнів (парта або стіл + стілець) не менше двох ростових груп. Кути стільниць, спинок і сидінь мають бути заокругленими. А на стільниці повинна бути в наявності підставка для приладдя.
 • Безпечність
Для виготовлення меблів мають використовуватися матеріали, які дозволені чинним санітарним законодавством для використання у закладах освіти. Конструкція повинна бути стійка, без гострих кутів і сторонніх запахів. Поверхня стільниць має бути матовою. Готові вироби повинні відповідати санітарно-гігієнічним вимогам і їхня конструкція має запобігати пошкодженню та забрудненню підлоги.
 • Форма та розміри
Столи та парти мають бути одномісними. Рекомендуються стільниці у формі трикутника, трапеції або іншій, які забезпечують можливість швидкої та простої перестановки для роботи у групах. Необхідно, щоб розмір меблів відповідав ростовій групі, а стільниці мали виріз з боку, ближнього до учня. Перевагою є можливість компактно складати меблі.
 
Дуже важливою для повсякденного користування є вимога відсутності гострих кутів у шкільних меблів. На перший погляд може здатися, що це не має великого значення. Проте діти, як правило, доволі рухливі, а в колективі бажання бігати чи швидко переміщатися лише зростає. Тому заокруглені кути меблів є однією зі складових безпечного для дитини простору, в якому ризик травмування при випадковому зіткненні зі столом чи стільцем зводиться до мінімуму. Парти шкільні повинні мати матову поверхню стільниць, адже блискуча поверхня заважатиме учням читати, писати, малювати тощо.
 • Міцність
Шкільні меблі повинні бути вандалостійкими, а також стійкими до миючих і дезинфікуючих засобів, дозволених для використання. Мінімальний гарантійний термін має складати 24 місяці.
 
Вимоги міцності та гарантійного терміну від 2 років є цілком зрозумілою. Адже чим довше меблі будуть придатними для використання, тим рідше потрібно буде змінювати екземпляри, що вийшли з ладу. Відповідно, менше коштів потрібно буде витрачати на облаштування навчального простору. Тому можна впевнено стверджувати, що використання якісних матеріалів при виробництві меблів важливо як для безпечного користування ними, так і для доцільного використання бюджетних коштів. Наступні параметри і критерії у виборі парт НУШ подано нижче.
 • Вага
Гранично допустима маса становить 4 кг для стільця та 10 кг для парти (стола).
 • Колір
Рекомендується використовувати не яскраві світлі теплі відтінки жовтого, зеленого, блакитного, бежевого кольорів. 
 
Невід’ємну частину нашого життя складають кольори. Вони можуть впливати на самопочуття та емоційний стан людини. Тому важливо правильно підібрати кольори для інтер’єру та меблів у навчальних закладах. Атмосфера у класі повинна заспокоювати, викликати почуття захищеності, затишку та заразом стимулювати мозкову активність. Найкраще для цієї мети підійдуть бежевий, пастельно-жовтий, ніжно-зелений і світло-блакитний кольори. Саме ці барви МОН рекомендує використовувати для фарбування шкільних меблів. Приймаючи рішення купити парти шкільні, потрібно враховувати також кольорову гаму кабінету, в якому вони будуть розміщені. Важливо не перевантажити навчальний клас надміром кольорів. Основних кольорів має бути не більше п’яти, а оптимально обрати дві чи три барви та доповнити їх відтінками. Гармонійне поєднання світлих спокійних кольорів створить невимушену та приязну обстановку, отже також сприятливо вплине на результати навчання.
 • Естетичність
Обираючи, які шкільні парти купити, потрібно звернути увагу на відповідність стилю загального облаштування приміщення, привабливий вигляд і сучасний дизайн.
 
При осмисленні вимог Нової української школи до навчальних меблів стає зрозуміло, що вони цілком обгрунтовані. Основна задача меблів згідно з новими критеріями – створити максимально комфортні умови для всіх учасників освітнього процесу. Застосування сучасних технологій дає можливість виготовити практичні, ергономічні, зручні та естетично привабливі парти і стільці. Навчання у сприятливому середовищі створює умови для повноцінного розкриття потенціалу кожної дитини.

Переваги одномісних парт НУШ

 • Завдяки таким партам кожен учень буде мати свій особистий робочий простір, відповідно матиме змогу повністю зосередитися на навчанні. На відміну від звичних нам двомісних парт, одномісні парти для Нової української школи не відвертають увагу учня на сусіда по парті. Окремо слід зазначити, що одномісні парти нуш усувають питання незручності, яке могло виникати при розміщенні за однією партою шульги та правші. Оскільки знижується кількість факторів, які відвертають увагу, учні будуть концентруватися на вирішенні завдань та опануванні навчального матеріалу. При користуванні в новій українській школі одномісними партами школярі вчаться розраховувати на власні сили, адже можливість отримати підказку чи списати значно зменшується. Це сприяє більш відповідальному ставленню до навчання, отже створює передумови для зростання його ефективності.
 • Масовий перехід до одномісних парт у новій українській школі дозволяє вчителям реалізовувати гнучку організацію простору. За потреби парти можна розміщувати рядами, групами чи півколом. Такий підхід дає змогу подавати навчальний матеріал більш різноманітно та ефективно. Поєднання різних методів і форм роботи під час проведення уроків позитивно вплине на якість навчання.
 • Нові стандарти освіти рекомендують провести зонування приміщень. Проте, на жаль, співвідношення кількості учнів у класі до площі наявних кабінетів не завжди дають можливість облаштувати зону відпочинку чи ігрову зону стаціонарно. В таких випадках допоможуть складні та мобільні меблі, які просто перемістити, щоб тимчасово звільнити частину приміщення. Максимально допустима вага парт і стільців обмежена згідно з наказом МОН. Завдяки невеликій вазі навчальних столів і стільців, їхнє щоденне переміщення буде легким та оперативним.
 • У сучасних партах і стільцях для НУШ можна змінювати висоту відповідно до зросту дитини. Це створює комфортні умови для навчання та правильної постави під час сидіння, а також запобігає утворенню сколіозу. Можливість регулювати висоту столів та стільців дозволяє з початку навчання забезпечити кожного учня зручним робочим місцем. Важливо, що такі парти можуть "зростати" разом з дітьми, орієнтуючись на індивідуальні потреби кожного. Забезпечити аналогічний підхід при використанні двомісних парт було б значно складніше, адже темпи росту у дітей можуть суттєво відрізнятися.
 • Враховуючи різницю в зрості дітей, зручно, щоб кожен учень постійно працював за тією самою партою. Таким чином кожен школяр отримує власне робоче місце й не має потреби ділити його ще з кимось. По-перше, це дає дітям більше вільного простору, можливість розташувати речі на столі відповідно до своїх вподобань і навчитися самостійно організовувати своє робоче місце. По-друге, це розвиває відповідальність за чистоту та підтримання цих меблів у належному стані. Адже, розуміючи, що саме їй надалі користуватися цією партою та стільчиком, дитина буде зацікавлена у збереженні привабливого вигляду шкільних меблів. По-третє, коли кожен школяр має свій власний простір, зменшується вірогідність конфліктних ситуацій.
 • Нова українська школа передбачає, що парти будуть мобільними. Це дозволяє легко змінити розстановку парт у навчальному кабінеті. Зазначені у наказі МОН рекомендації по вазі для столів та стільців введені, зокрема, і для можливості швидко та просто переміщувати меблі. Це дає змогу хутко перейти від індивідуальної до групової роботи в класі. Форми командної роботи учнів можуть бути різними: круглі столи, вікторини, колективні проекти тощо. Вчитель обирає найзручніше розташування парт на уроці з урахуванням форми роботи. Робота в групах, окрім опанування поточного навчального матеріалу, створює сприятливі умови для формування та розвитку вміння працювати в команді, допомагати один одному, аргументовано висловлювати свою думку, слухати інших та разом генерувати ідеї. Спільна робота над одним завданням згуртовує людей, що є особливо важливим у початкових класах школи, коли між учнями зав’язуються перші дружні стосунки. Контактуючи та спілкуючись з різними дітьми під час командної роботи, кожен з колективу має змогу поліпшити свої комунікативні навички. Тому важливо, щоб склад груп не був завжди однаковим, а час від часу змінювався.
Як бачимо, одномісні парти для Нової української школи дозволяють вдало комбінувати розвиток індивідуальної відповідальності за свою роботу з вмінням злагоджено працювати у команді для досягнення спільного результату. Оптимальне співвідношення самостійної та колективної роботи кожен вчитель визначає самотужки, зважаючи на рекомендації МОН, власний досвід та поточну ситуацію у класі.

У нашому каталозі представлені найрізноманітніші парти для НУШ - парти-трапеції, фінські та трикутні парти

У цьому розділі нашого каталогу представлені парти для Нової української школи, які можна купити у потрібній вам кількості та комплектації. Ми пропонуємо парти-трапеції, трикутні парти, фінські парти та парти-трансформери. Їхня основна відмінність у конструкції та зовнішньому вигляді. 
 
Водночас всі вони мають чимало спільних рис і відповідають новим вимогам МОН:
 • При виробництві парт НУШ використовуються безпечні та якісні матеріали, які дозволені чинним санітарним законодавством. 
 • Металеві труби, з яких виготовлено каркас або ніжки для навчальних столів, оброблено порошковою фарбою. Це забезпечує стійкість до корозії та тривале збереження привабливого вигляду. 
 • Кінці ніжок, які будуть контактувати з підлогою, мають пластикові накладки або коліщатка. Отже, при частому переміщенні цих парт у класі підлога не буде пошкоджуватися. 
 • Стільниці зроблені з МДФ або ДСП товщиною 16-18 мм. Вибір цього матеріалу зумовлений потребою зробити парти зносостійкими, міцними і водночас не занадто важкими. 
 • Усі деталі шкільних парт для початкових класів Нової української школи заокруглені задля безпеки дітей. Усі поверхні столів і стільців гладенькі, тож і діти, і їхній одяг залишаться неушкодженими. 
 • Висоту всіх наших парт і стільців можна змінювати. Система регулювання висоти розрахована мінімум на три ростові групи, а у деяких моделей навіть на п’ять ростових груп. Така особливість дозволяє учням користуватися цими партами протягом всього періоду навчання у молодшій школі та заразом мати зручне робоче місце відповідно до свого зросту. 
 • Вага парт відповідає рекомендаціям МОН і не перевищує 10 кг, а вага стільців становить до 4 кг. Всі парти мають гачок, на якому можна розмістити рюкзак, аби він не заважав дитині в процесі навчання. 
 • Усі типи парт обладнані підставкою або виїмкою для письмового приладдя, а також мають плавний виріз по центру стільниці з боку учня. Такий виріз на стільниці дає можливість комфортно розмістити руки під час письма і заразом вставати з-за стола подібної конфігурації зручніше. 
 • Більшість моделей парт для Нової української школи мають можливість встановлення стільниці як в горизонтальному положенні, так і під невеликим нахилом, що створює умови для більш зручного читання і письма. 
 • При виборі кольорової гами для наших парт і стільців також було враховано нові рекомендації. Стільниці всіх моделей мають натуральний світлий колір, щоб не відвертати на себе увагу під час уроку. Інші деталі парт пофарбовано у світлі теплі кольори різних відтінків. Під час оформлення замовлення є можливість обрати колір. Всі парти, наявні на сайті, легко підтримувати в охайному стані.
Обираємо форму парт НУШ правильно
У нас ви можете замовити та парти для НУШ купити з урахуванням всіх особливостей навчального процесу. Наприклад, для групових робіт з парт у формі трапеції та трикутника легше утворити коло, а з фінських парт і парт-трансформерів – квадрат. 
 • У школах, де приміщення в перерахунку на одного учня має менші розміри, варто звернути увагу на компактні моделі парт. Гарним варіантом для таких класів будуть парти трапеція, їх також доречно купити для малогабаритних кабінетів, адже ця модель легко складається. У складеному вигляді парти трапеція штабелюються й займають зовсім мало місця. Це дозволяє легко організувати ігрову зону, а потім швидко повернути парти на свої місця для проведення занять.Вагомим критерієм при виборі шкільних парт для початкових класів є ціна. І у випадку обмеженого бюджету парта трапеція буде чудовим варіантом. Ця парта дешевша, ніж інші моделі, і при цьому вона є надійною, сучасною та відповідає вимогам Нової української школи.
 • Ще один бюджетний тип парти – трикутна парта. Ці парти мають чотири модифікації: з можливістю змінювати нахил стільниці та без, з пластиковою кромкою і без неї. Всі ці чинники впливають на вартість готового виробу. Варіанти без можливості регулювати нахил стільниці входять у ту ж цінову категорію, що й парти трапеції. Трикутні парти з регулюванням нахилу стільниці коштують трохи дорожче. Особливістю трикутних парт є коліщатка на двох передніх ніжках. Наявність коліщаток дозволяє дуже легко переміщувати ці парти у класі. Це означає, що перехід від індивідуальної до групової форми роботи та навпаки займатиме мінімум часу. Трикутні парти мають перевагу порівняно з партами трапеціями: під стільницею розміщено контейнер для особистих речей. Конструкція стільниці зроблена таким чином, що піднімає та одночасно переміщує стільницю вперед від учня. А для безпеки користування ці парти мають автоматичну систему захисту від затискання та травмування рук.
 • Фінські парти – це третій тип столів, які представлені на нашому сайті та відповідають вимогам парт для Нової української школи. Ці парти мають більші розміри, ніж вищезгадані моделі. Тому фінські столи будуть доречними для класів з достатньою площею, адже вони займають більше місця. Більш крупні габарити фінських парт мають й позитивний бік: за стільницею більшого розміру учневі буде комфортно працювати та простіше розмістити речі, необхідні для навчання. Під стільницею цієї парти розташований місткий контейнер для особистих речей. Він вдвічі більший за контейнер трикутної парти, тому користуватися ним зручніше. Вартість фінських парт дещо вища від вартості парт у формі трапеції та трикутника.
 • Якщо при виборі парт для НУШ ціна не має вирішального значення, відмінним варіантом будуть парти-трансформери. Цей тип представлений кількома моделями, які мають певні функціональні відмінності й, відповідно, різну вартість. За формою парти-трансформери нагадують фінські парти. Але парти-трансформери мають більш привабливий вигляд та ширший функціонал, отже, користування цими партами комфортніше. Наприклад, висувна поличка під стільницею поділена на секції, це допомагає впорядкувати навчальне приладдя. Стільниця біля краю у парті-трансформері має невеликий виступ з боку учня. Цей елемент притримує зошит чи аркуш паперу, коли стільниця нахилена. Багато подібних продуманих моментів роблять цю модель найкомфортнішою.
Парти для Нової української школи від виробника з доставкою по Києву та всій Україні
Придбати парти для Нової української школи від виробника відчутно вигідніше, ніж розміщувати замовлення у посередника: 
 • по-перше, вартість меблів буде нижчою через відсутність націнки. Враховуючи, що замовлення включає в себе, як правило, від кількох десятків до кількох сотень комплектів, загальна економія може виявитися істотною;
 • по-друге, ви зможете бути впевненими у дотриманні термінів виготовлення та відвантаження меблів. Це є суттєвим фактором для сфери освіти. 
Звісно, потрібно зважати на те, що чим раніше замовлення було оформлено та оплачено, тим швидше компанія-виробник зможе його відвантажити. Тому замовлення на шкільні меблі варто розміщувати своєчасно, щоб парти для першокласників чекали у кабінетах на нових учнів до початку навчального року. Адже учні молодших класів часто сприймають світ на емоційному рівні. І якщо дитину в школі зустрінуть приязно налаштовані вчителі та однокласники, привабливо облаштований кабінет із сучасними меблями та цікаві заняття на уроках, то вона буде вчитися з радістю та задоволенням. А бажання пізнавати нове є ключовою передумовою для плідного навчання.
 
Продукція інтернет-магазину "Фактору розвитку"   – це ідеальна можливість для всіх батьків і шкіл придбати для дітей сертифіковані меблі від виробника. Прийнятні ціни та доставка по Україні – наш приємний бонус кожному покупцеві. Замовляйте у нас сучасні парти для НУШ від виробника з доставкою по Києву та Україні.