Мінімальна сума замовлення на сайті - 2000грн

Палички Кюїзенера

Артикул: f2057

  • 924 грн
  • Без НДС: 924 грн
* Вартість товару не включає вартість доставки та/або монтажу
Є в наявності
На складі: 337 шт.
Для перегляду більш детальних характеристик,будь ласка, увійдіть у особистий кабінет або зареєструйтесь

*Характеристики та опис можуть змінюватися виробником без попередження

Палички Кюізенера - це набір рахункових паличок, які ще називають «числа в кольорі», «кольоровими паличками", "кольоровими числами", "кольоровими лінієчками". У наборі містяться чотиригранні палички 10 різних кольорів і довжиною від 1 до 10 см. Розроблені вони таким чином, що палички однієї довжини виконані в одному кольорі і позначають певне число. Чим більше довжина палички, тим більше числове значення вона висловлює.

Палички Кюїзенера, в основному, призначаються для занять з дітьми від 1 року до 7 років.

Рахункові палички Кюїзенера є багатофункціональним математичним посібником, який дозволяє "через руки" дитини формувати поняття числової послідовності, складу числа, відносин «більше - менше», «право - ліво», «між», «довше», «вище» і багато іншого . Набір сприяє розвитку дитячої творчості, розвитку фантазії і уяви, пізнавальної активності, дрібної моторики, наочно-дієвого мислення, уваги, просторового орієнтування, сприйняття, комбінаторних і конструкторських здібностей.

На початковому етапі занять палички Кюізенера використовуються як ігровий матеріал. Діти грають з ними, як зі звичайними кубиками, паличками, конструктором, по ходу ігор та занять, знайомлячись з кольорами, розмірами і формами.

На другому етапі палички вже виступають як посібник для маленьких математиків. І тут діти вчаться осягати закони загадкового світу чисел і інших математичних понять.

Загальні
Матеріал Дерево, пофарбоване екологічними фарбами на водній основі.
Розмір 24x14x4 см вага – 0,3 кг
Склад 116 паличок (білі - 25 шт, рожеві - 20 шт, блакитні - 16 шт, червоні - 12 шт, жовті - 10 шт, фіолетові - 9 шт, чорні - 8 шт, бордові - 7 шт, сині - 5 шт, помаранчові - 4 шт.
Палички Кюізенера - це чотиригранні палички 10 різних кольорів довжиною від 1 до 10 см.
Накази МОН
КЕКВ 22.10
Написати відгук
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо