Мінімальна сума замовлення на сайті - 2000грн

Навчальна дошка IA031 Абетка Брайля

Артикул: f1122
Код: 80040261-1

  • 12246 грн
  • Без НДС: 12246 грн
* Вартість товару не включає вартість доставки та/або монтажу
Виробництво 3 тиж.
Для перегляду більш детальних характеристик,будь ласка, увійдіть у особистий кабінет або зареєструйтесь

*Характеристики та опис можуть змінюватися виробником без попередження

Дошка "Мова Брайля" - для вивчення алфавіту, цифр, математичних операцій. Призначений елемент для дітей з порушеннями зору. Протестовано виріб «навчальна дошка мова Брайля», що представляє собою плоску поверхню з рельєфними точками, комбінації яких утворюють коди шрифту Брайля - літери українського алфавіту, розділові знаки, цифри і числа, знаки математичного дії, фрагменти тексту.

 

Шрифт Брайля нанесені відповідно до вимог шрифту Marburg Large, збільшеного в 4 рази, і відповідно до правил українського брайлевского правопису. Навчально-інформаційний комп'ютерний центр Українського товариства сліпих показує, що протестований виріб можна рекомендувати для вивчення шрифту Брайля. Виріб підходить як освітній матеріал для дітей з вадами зору.

 

ВИВЧАЙТЕ РАЗОМ З БІЗІБОРДОМ ОТОЧУЮЧИЙ СВІТ

Бізіборд (BusyBoard) – це спеціальна навчальна дошка для успішного розвитку у маленьких дітей логіки, моторики та вміння досліджувати навколишній світ. Вони виготовляються тільки з екологічних і абсолютно безпечних для здоров’я дитини матеріалів та є найкращим вибором для навчання і підготовки, аніж пластикові китайські іграшки. А тому вони з легкістю здатні замінити дітям телевізор, планшет чи комп’ютер.

ФАКТОР РОЗВИТКУ ПРОПОНУЄ ЦІКАВІ Й НЕЗВИЧНІ НАВЧАЛЬНІ ДОШКИ

Не дивлячись на свій порівняно невеликий розмір, дошка вміщує в собі багато цікавого, а при самостійному додаванні до неї деяких елементів процес гри стає ще цікавішим. Головною відмінністю бізіборда є те, що цю дошку швидко і легко можна підібрати, враховуючи вік та уподобання маленького користувача. Навчальна дошка дозволяє дитині без перерви займатися вивченням різних функціональних предметів, а також успішно виконувати прості взаємодії з ними. З огляду на всі перераховані переваги, якими володіє бізіборд, потреба купити таку іграшку для допитливого малюка в Києві або з доставкою по Україні, є більш ніж доступною.

Загальні
Вік 1+
Матеріал Поліетилен екструдований, метал, порошкове фарбування металу, заглушки пластикові антивандальні.
Розмір 0,8 х 0.6 м. Висота: 1,0 м.
Написати відгук
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо

Bestseller, Наказ МОН №271, Наказ МОН №414