Мінімальна сума замовлення на сайті - 2000грн

Навчально-ігровий стіл з підсвіткою

Артикул: f1421-1
Код: 80040530

  • 8772 грн
  • Без НДС: 8772 грн
* Вартість товару не включає вартість доставки та/або монтажу
Виробництво 3 тиж.
Для перегляду більш детальних характеристик,будь ласка, увійдіть у особистий кабінет або зареєструйтесь

*Характеристики та опис можуть змінюватися виробником без попередження

Навчально-ігровий стіл з підсвіткою із водонепроникним дизайном, інтерактивною розважальною системою, діти можуть одночасно брати участь у активній атмосфері, посилювати командний зв'язок та розширювати споживання інших дітей. Дітям набагато цікавіше грати з тим, що гарно виглядає, та хоч якось, відрізняється від інших предметів. Стіл з підсвіткою саме те, що потрібно. Адже стильний і яскравий дизайн – це перше, що приволіче дітей. А з якою захопленістю вони проводитимуть більше часу, граючись, малюючи, читаючи, на такому яскравому столі. Це просто знахідка. Придатний для використання в будь-якому приміщенні, потрібен лише доступ до електрики. У комплекті йде пульт для управління кольорами. Можна використовувати в наступних терапіях: терапія сенсорної інтеграції; психотерапія; снюзелен терапія; ігрова терапія; арт-терапія. Підсвічування утримує увагу дитини на всьому тому, що відбувається на столі. Відбувається візуальна стимуляція, яка сприяє гармонізації психоемоційного стану дитини, заспокоює його. Підсвічування сприятливо впливає на зорове сприйняття малюка. Стіл можна використовувати як базу для проведення різних методик. Він підходить і для ігрової діяльності, і для розвитку навичок дрібної моторики, і для навчання, головне, що перебувати за таким столом дитині буде цікаво, захоплююче, вона зможе тренувати фіксацію своєї уваги і додатково засвоювати ті навички, які запропонує їй психолог, що знаходяться на цьому столі. Можна вигадувати різноманітні ігри, які будуть сприяти розвитку дитини. Користуючись підсвіткою можна вивчати кольори, поклавши, наприклад, зелений аркуш на стіл і перемикати кольори. Можна обводити букви, фігури, цифри і т.д., лише поклавши на один аркуш із малюнками інший чистий і включити підсвічування. Можна влаштовувати театр тіней і т.д.

 

Товар повинен відповідати вимогам Технічного регламенту, затвердженому постановою КМУ № 1077 від 16.12.2015, що Учасник має підтвердити декларацією про відповідність.

Загальні
Живлення Від мережі 220 В
Матеріал Натуральна деревина (вільха), березова фанера вищого ґатунку, RGB панель, ніжки - метал з порошковим фарбуванням.
Розмір Не менше 680х680х590-710 мм. Регулюється по висоті від 590 до 710 мм.
Склад Підсвітка з 7 основних кольорів, з регулюванням яскравості та частоти мерехтіння, що керується з допомогою пульта. Контейнер (акриловий прозорий) для піску - може використовуватись як зі столом, так і окремо.
Накази МОН
КЕКВ 22.10
Написати відгук
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо

Bestseller, Наказ МОН №271, Наказ МОН №414, ІРЦ Кабінет вчителя-тифлопедагога