Мінімальна сума замовлення на сайті - 2000грн

Набір сенсорних і світлових іграшок

Артикул: f1352
Код: 40030018

  • 3960 грн
  • Без НДС: 3960 грн
* Вартість товару не включає вартість доставки та/або монтажу
Наявність уточнюйте
Для перегляду більш детальних характеристик,будь ласка, увійдіть у особистий кабінет або зареєструйтесь

* Характеристики та опис можуть змінюватися виробником без попередження

 

Проблематики, з якими можна працювати, використовуючи набір світлових сенсорних іграшок: розумова відсталість, розлад аутистичного спектру, мінімальна мозкова дисфункція, затримка психічного розвитку, синдром дефіциту уваги і гіперактивність, мовленнєві порушення, порушення зору, посттравматичний стресовий розлад, дитячий церебральний параліч, синдром Альцгеймера.

 

Imagem

 

Крім розслаблюючих тренажерів у темній сенсорній кімнаті фахівці рекомендують використовувати різні іграшки-антистреси у межах снюзелен терапії. Їх особливістю є те, що вони виконані зі спеціального матеріалу, який позитивно впливає на нервову систему людини шляхом тактильної стимуляції.

Такі іграшки можна розтягувати, м'яти, кидати об підлогу або стіни – вони відразу ж будуть відновлювати свою форму. Деякі з них мають особливий рельєф на своїй поверхні, що дозволяє отримувати приємні відчуття просто тримаючи їх в руках. Особливістю даного набору є те, що крім тактильної стимуляції відбувається також зорова стимуляція – іграшки світяться в темряві, змінюють кольори і режими світіння.

 

Imagem 

 

Розслабляючись, людина може м'яти іграшку і занурюватися в стан релаксації. Додатково, такі іграшки розвивають маніпуляційні вміння, сприйняття і уяву дитини. Використовуючи набір сенсорних світлових іграшок в рамках снюзелен терапії можна досягти двох основних завдань: відбувається відновлення усіх сенсорних систем дитини і поліпшується психоемоційний стан.

 

 

Загальні
Склад В набір входять: неонові браслети, м'ячик-Лизун, неонові палички, масажні їжачки, що світяться і пищать, іграшки-світлячки, подушки, що світяться та інше. Не менше 20 елементів.
Накази МОН
КЕКВ 22.10
Написати відгук
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо

Наказ МОН №271, Наказ МОН №414, ІРЦ Кабінет вчителя-тифлопедагога, Кімната психологічного розвантаження, Кабінет вчителя-сурдопедагога