Мінімальна сума замовлення на сайті - 2000грн

Набір LEGO® Education WeDо 2,0

Артикул: f3408
Код: 45300

  • 8862 грн
  • Без НДС: 8862 грн
* Вартість товару не включає вартість доставки та/або монтажу
Є в наявності
Для перегляду більш детальних характеристик,будь ласка, увійдіть у особистий кабінет або зареєструйтесь

* Характеристики та опис можуть змінюватися виробником без попередження


Ще однією сучасною інновацією і доповненням в світі ЛЕГО навчання вийшла лінійка сетів LEGO WeDo, яка допомагає дітям опановувати новий матеріал середньої та старшої школи за допомогою своїх роботизованих і програмованих складових. За допомогою цієї високотехнологічної серії конструктора діти (і навіть студенти) зможуть навчитися основам програмування, змоделювати наукові експерименти і різні умови, навчитися проектувати, як справжні інженери.

Загальні
Вік Від 6-9 років
Матеріал Матеріал набору: пластикові елементи (шестерні, балки, цеглинки різних розмірів, тощо), гумові елементи та 4 основних електронних елементів.
Склад У комплект поставки входять: СмартХаб WeDo 2.0, електромотор, датчики руху і нахилу, деталі LEGO, лотки і наклейки для сортування деталей. Базовий набір WeDo 2.0 призначений для роботи 1-2 учнів. У комплект поставки входить Комплект навчальних матеріалів і програмне забезпечення WeDo 2.0 (для пристроїв під управлінням Windows 7 / 8.1 / 10 / MacOS / iOS / Android / CromeOS. Комплект навчальних проектів включає в себе матеріали для реалізації 17 проектів з фізики, біології, географії, дослідження космосу і інженерного проектування, робота над якими в цілому може тривати більше 40 академічних годин. Кількість деталей: 280. Склад набору: • пластикові елементи (шестерні, балки, цеглинки різних розмірів, тощо), • гумові елементи, • мікрокомп’ютер SmartHub WeDo 2.0 арт. 45302 (працює від 2 батарейок типу АА). SmartHub WeDo 2.0 контролює роботу датчиків і моторів. Використовуючи програмне забезпечення і протокол бездротової передачі даних Bluetooth® Low Energy SmartHub здійснює передачу інформації від керуючого комп'ютера або планшета до сконструйованої моделі, • Середній електромотор М-мотор арт.45303. Середній мотор WeDo 2.0 забезпечить рухливість і мобільність зібраного робота чи моделі. У корпус мотора інтегровані точки кріплення і посадочні місця для з'єднання з іншими деталями LEGO. Базове програмне забезпечення WeDo 2.0 автоматично визначає даний пристрій при підключенні його до SmartHub WeDo 2.0. • датчик руху. Датчик руху WeDo 2.0 здатний виявляти рух об'єктів у межах 15 см. Цей датчик також здатний вимірювати відстань до джерела руху. Базове програмне забезпечення WeDo 2.0 автоматично визначає даний пристрій при підключенні його до SmartHub WeDo 2.0. • датчик нахилу. Датчик нахилу WeDo 2.0 здатний визначати різні типи переміщення вашої моделі WeDo2.0 в просторі: нахил в одну, або в іншу сторону, переміщення вниз або вгору, відсутність руху, нахил в будь-яку сторону і трясіння. Базове програмне забезпечення WeDo 2.0 автоматично визначає даний пристрій при підключенні його до SmartHub WeDo 2.0, • Набір поставляється в пластиковому коробі синього кольору з прозорою кришкою. Пластиковий короб має чотири отвори для зливу води після проведення дезінфекції, • сортувальний лоток на 13 комірок, • сортувальна карта, на якій відображено місце розташування деталей в кожній з комірок та їх кількість. Один набір призначений для роботи двох учнів."
Базовий набір WeDo 2.0, програмне забезпечення та комплект навчальних проектів - це готове освітнє рішення для початкової школи, що заохочує цікавість учнів і розвиває їх навички наукової діяльності, інженерного проектування та програмування. Базовий набір поставляється в зручній для використання в класі пластиковій коробці.
Накази МОН
КЕКВ 22.10
Написати відгук
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо