Мінімальна сума замовлення на сайті - 2000грн

Набір для читання Віконця

Артикул: f1153
Код: 80040578

  • 144 грн
  • Без НДС: 144 грн
* Вартість товару не включає вартість доставки та/або монтажу
Є в наявності
На складі: 181 шт.
Для перегляду більш детальних характеристик,будь ласка, увійдіть у особистий кабінет або зареєструйтесь

*Характеристики та опис можуть змінюватися виробником без попередження

Призначені у використанні як для простих початкових занять з читання, так і для дітей з дислексією, розумовою відсталістю та затримкою мовного розвитку. Для дорослих людей з діагнозом «дислексія» віконця для читання також можуть буди серйозним допоміжним інструментом для пришвидшення темпу читання. За допомогою віконця для читання дитині легше сконцентруватися на потрібному рядку, та не губити його кожен раз після того, як вона відводить погляд від книжки. Також дитина не буде бігати поглядом по інших рядках, а буде бачити лише потрібний, тому впевненіше та швидше буде читати. Для дітей з діагнозом «дислексія», які потребують при навчанні читанню особливої зорової стимуляції, у комплекті йдуть різнокольорові смужки для додаткового забарвлення вивчаємих об’єктів. У комплекті чотири кольорові смужки: синя, червона, жовта, зелена.

Загальні
Матеріал Призначені у використанні як для простих початкових занять з читання, так і для дітей з дислексією, розумовою відсталістю та затримкою мовного розвитку. Для дорослих людей з діагнозом «дислексія» віконця для читання також можуть буди серйозним допоміжним інструментом для пришвидшення темпу читання.
Розмір Пластина - 170х55 мм, смужки – 185х20 мм.
Склад Пластина для читання, 4 різнокольорові смужки, інструкція.
Набір складається з пластини для читання, що має прямокутне віконце по центру, куди вставляються напівпрозорі кольорові пластикові смужки. Знизу є спеціальні отвори для зручного пересування.
Накази МОН
КЕКВ 22.10
Написати відгук
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо

Наказ МОН №271, Наказ МОН №414