Мінімальна сума замовлення на сайті - 2000грн

Набір дидактичних матеріалів та іграшок в кабінет логопеда

Артикул: f3853

  • 3324 грн
  • Без НДС: 3324 грн
* Вартість товару не включає вартість доставки та/або монтажу
Немає в наявності
Для перегляду більш детальних характеристик,будь ласка, увійдіть у особистий кабінет або зареєструйтесь

*Характеристики та опис можуть змінюватися виробником без попередження

До комплекту входять:

1) Конструктор фраз «Будуємо прості речення» - це набір зі 126 карток для побудови 36 і більше фраз. Завдяки йому діти навчаються складати речення за схемою: "хто - робить - що". Наприклад, "Бабуся їсть торт". У наборі 6 персонажів і 6 дієслів, що позначають дії, які часто зустрічаються в побуті. До кожного дієслова є 6 ілюстрацій із різними сюжетами, до них можна побудувати по 6 простих фраз. Кожне слово набору супроводжується картинкою (піктограмою). Так дитина, яка ще не розмовляє або не читає, може зрозуміти значення слова. Загальна сюжетна картинка дає змогу побачити всіх персонажів, які роблять одну й ту саму дію, що сприяє генералізації понять.

2) Книжка з піктограмами «Зоопарк» - це соціальна історія з казковим сюжетом, корисна для логопедичних занять та цікава для домашнього читання. Книжка з піктограмами розповідає про правила поведінки в громадських місцях – у зоопарку, кафе, на дитячому майданчику тощо, допомагає навчитися правильній вимові звуків та навичкам комунікації.

3) Книжка з піктограмами «Марійка захворіла» - це соціальна історія, яка розповідає про повсякденне життя дівчинки Марійки, допомагає запам'ятати правила поведінки у громадських місцях (у школі, в магазині, на прийомі у лікаря), розвиває мовлення та навички спілкування.

4) Книжка з піктограмами «Професії» - це історія, в якій дитина познайомиться з різними професіями. В ній розповідається про те, як працюють пожежники, лікарі, двірники, перукарі, поліцейські та ін. У кожній ілюстрації є елементи, які дитина може порахувати. Книга допомагає вивчити назви професій, а також предметів і дій, які їм відповідають, та рахунок до 15.

5) Казка "Білосніжка" – це перша в Україні ілюстрована дитяча книга, яка була розроблена для дітей з аутизмом та особливими освітніми потребами. Всім відома казка адаптованим піктограмами та зі спрощеним текстом дає можливість дітям з особливими освітніми потребами долучитись до читання. Видання надруковане на цупкому картоні та має особливу форму сторінок, що полегшує їх гортання.

6) Ляльки-рукавички Puppets з язиком, набір № 2 "Хлопчик і дівчинка". Ляльки Puppets з ротиками, що відкриваються, та вшитими язичками допоможуть навчити дитину правильній вимові звуків на логопедичних заняттях. Також ці ляльки корисні для ігор вдома та для групових занять, щоб налагодити спілкування між дітьми. Для логопедичних занять є дуже цінним, що лялька має яскравий рот, може "говорити", спонукаючи дитину до гри та діалогу. Під час занять з особливими дітьми ляльки Puppets допомагають установити контакт з дитиною, запросити її до гри або виконання завдання.

7) "Сашко іде до школи" - допоможе дитині соціалізуватися та познайомитися зі школою і шкільними звичаями. У ній дитина знайде різні ситуації і зможе до них підготуватися: знайомство з вчителями і учнями, як залишатися без батьків, як потрібно поводитися в школі, які є правила і розпорядок часу, які предмети вивчатиме та багато іншого.

8) Емоції"- ця книга призначена для розвитку емоційного інтелекту у дітей з РАС, також для дітей з особливими освітніми потребами. Зокрема з аутизмом, синдромом Дауна, ЗПР. У книзі розповідається про 10 емоцій. Для кожної виділено цілий розворот. Детально описуються ситуації, під час яких може виникнути той чи інший емоційний стан, показано, як при цьому можна, а як не можна діяти.

9) "Емоції. Почуття" для роботи з групою - це набір карток та постерів, що допоможуть дітям навчитись розрізняти емоції, краще розуміти себе та інших людей. Гра найкраще підходить для психологів, педагогів, логопедів, дефектологів у групі до 10 учасників, а також для занять з дітьми удома.

Загальні
Склад Конструктор фраз «Будуємо прості речення» картки зі щільного картону, ламіновані, зручна для зберігання коробка У наборі: 6 сюжетних малюнків 26х18 см; 36 зразків 5х15 см; 36 шаблонів 5х15 см; 48 карток 5х5 см; Інструкція. Коробка: 29х21х3,5 см “Зоопарк”: тверда обкладинка, папір крейдований, ілюстрована, розмір: 22х22х1 cм 36 с. “Марійка захворіла”: тверда обкладинка, папір крейдований, ілюстрована, розмір: 22х22х1 cм 36 с. “Професії”: тверда обкладинка, папір крейдований, ілюстрована, розмір: 22х22х1 cм 40 с. "Білосніжка" тверда обкладинка, сторінки зі щільного картону, ілюстрована, розмір: 25х25х3 cм 28 с. Ляльки-рукавички Puppets з язиком, Набір № 2 "Хлопчик і дівчинка" ляльки виготовлені з яскравих натуральних матеріалів 35 см .“Емоції” тверда обкладинка, папір крейдований, ілюстрована, розмір: 22х22х1 cм "Сашко іде до школи" тверда обкладинка, папір крейдований, ілюстрована, розмір: 22х22х1 cм 40 с. "Емоції. Почуття" для групових занять з дитиною, батьками і педагогом, набір карток і постерів вміст набору: 1 постер А3; 10 постерів А4; 20 карток, інструкція 20х30х1 cм
Накази МОН
КЕКВ 22.10
Написати відгук
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо