Мінімальна сума замовлення на сайті - 2000грн

Мобільний ІРЦ з підйомником

Артикул: f3865

  • 1595004 грн
  • Без НДС: 1595004 грн
* Вартість товару не включає вартість доставки та/або монтажу
Під замовлення
Для перегляду більш детальних характеристик,будь ласка, увійдіть у особистий кабінет або зареєструйтесь

* Характеристики та опис можуть змінюватися виробником без попередження

Мобільний ІРЦ з підйомником

Мобільний інклюзивно-ресурсний центр – це автомобіль спеціального призначення з можливістю перевезення осіб з інвалідністю на колісних візках та обладнанням для проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дітей, які не відвідують заклади освіти, надання психолого-педагогічних, корекційно-розвиткових послуг та забезпечення їх системного кваліфікованого супроводу.

Наповнення автомобіля розроблялося з метою створення оптимально зручного та корисного «робочого кабінету» для дітей з порушеннями різноманітного характеру, які не мають можливості (за різних причини) відвідувати Інклюзивно-ресурсний центр.

Автомобіль оснащено електро гідропідйомником з дистанційним пультом керування та вантажопідйомністю 350 кг, відповідно до ДСТУ ГОСТ 30478:2006, провідних світових виробників: DHOLLANDIA, MARIANI, AMF-BRUNSLINEARLIFT. Електро гідропідйомник з дистанційним пультом керування розміщено в отворі задніх дверей автомобіля та має конструкцію, що складається з двох підйомних важелів для забезпечення максимальної стійкості платформи та безпеки пасажирів на кріслах-колясках і оператора ліфта.

Електро гідропідйомник має:

  1. автоматично вмикатися з дистанційного пульту керування;
  2. функцію аварійного виходу (в комплекті мати аварійний ручний насос для аварійного виходу). 
  3. функцію аварійного механічного відкриття підйомної автомобільної площадки для евакуації пасажирів у візках
  4. функцію механічного фіксатора підйомної автомобільної площадки в транспортному положенні.
  5. можливість вимкнення акумулятора, та знаходитись безпосередньо на підйомному механізмі. 
  6. кнопку для особи на візку для самостійного підйому чи опускання.

Наповнення робочої зони автомобіля включає в себе обладнання для таких спеціалістів, як психолог, логопед, дефектолог, олігофренопедагог та сурдопедагог. Додатково представлене обладнання для використання технік сенсорної інтеграції.

Для роботи логопеда наявні логопедичні дзеркальця, обладнання для обстеження ротової полості, логопедичні зонди, масажери та інше обладнання для постановки звуків та розвитку мовлення. Обов'язково наявна ультрафіолетова шафа для стерилізації обладнання.

Серед обладнання для корекційної роботи присутні інструменти для розвитку комунікативних навичок, мовленнєвих навичок і т.д. - ляльки для соціально-комунікативних ігор, сюжетні фотоілюстрації, музичні інструменти іграшкові набори посуду тощо.

Для розвитку дрібної та загальної моторики, координації, сприймання, систем, зорово-моторної координації наявні серед обладнання конструктори різного розміру, шнурівки, пірамідки.

Для пісочної терапії, яка може бути рекомендована дітям з інтелектуальними порушеннями, з тривожними розладами, затримкою мовленнєвого розвитку, з порушеннями опорно-рухового апарату і т.д., автомобіль укомплектован спеціальними піддонами для занять з піском, кінетичним піском з формочками для нього та спеціальними наборами гумових іграшок для програвання соціальних сюжетів.

Серед обладнання для роботи з порушеннями зору наявні набори луп, навчальні інструменти для вивчення шрифту Брайля та спеціальні набори для читання «різнокольорові віконця».

Приділена увага також розвитку емоційної грамоти, вивчення емоцій можливо за допомогою спеціальних фотоілюстрацій та «дзеркала емоцій».

Для додаткового використання технік сенсорної інтеграції під час занять у автомобілі представлено таке обладнання як обтяжувальні жилети, балансири, сенсорні м’ячики і т.д.
Загальні
Характеристики Кількість сидячих місць в салоні (без водія) – 7;
Тип кузова – фургон (або мікроавтобус), 4 дверей;
Авто обладнане електро-гідропідйомником та чотирьохточковими кріпленнями для візків;
Спеціалізоване авто нове. Рік випуску - не раніше 2020 року.
Авто укомплектоване необхідними дидактичними матеріалами для роботи спеціалістів (психолога, логопеда, дефектолога, олігофренопедагога та сурдопедагога), які надійно зафіксовані в стелажі.
Написати відгук
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо