Мінімальна сума замовлення на сайті - 2000грн

Мобільний ІРЦ з пандусом

Артикул: f3864

  • 1298004 грн
  • Без НДС: 1298004 грн
* Вартість товару не включає вартість доставки та/або монтажу
Під замовлення
Для перегляду більш детальних характеристик,будь ласка, увійдіть у особистий кабінет або зареєструйтесь

*Характеристики та опис можуть змінюватися виробником без попередження

Мобільний ІРЦ з пандусом

Мобільний інклюзивно-ресурсний центр - це  автомобіль спеціального призначення з можливістю перевезення осіб з інвалідністю на колісних візках та обладнанням для проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дітей, які не відвідують заклади освіти, надання психолого-педагогічних, корекційно-розвиткових послуг та забезпечення їх системного кваліфікованого супроводу.

Наповнення автомобіля спеціального призначення розроблялося з метою створення оптимально зручного та корисного «робочого кабінету» для дітей з порушеннями різноманітного характеру, які не мають можливості (за різних причини) відвідувати Інклюзивно-ресурсний центр.

Спецавто обладнано пандусом, який призначений для підйому осіб з інвалідністю у кріслі-колясці в салон транспортного засобу. Безпеку пасажирів в мобільному ІРЦ забезпечують трьохточкові паски безпеки для кожного сидіння супроводжуючого та кожної особи з інвалідністю і чотири паски кріплення для кожного візка, відповідно до ДСТУ ГОСТ 30478:2006. Автомобіль оснащений додатковим освітленням салону, освітленням місця посадки пасажирів та людей з обмеженими можливостями, тахографом, системою кондиціювання з фільтром тонкого очищення, автономною системою опалення, салон автомобіля має додаткову шумо та теплоізоляцію, задня та бокова підніжка, центральний замок з дистанційним керуванням, бортовий комп'ютер, посилений генератор, антипробуксовочна система, автоматичне закриття дверей під час руху авто.

Наповнення робочої зони автомобіля включає в себе обладнання для таких спеціалістів, як психолог, логопед, дефектолог, олігофренопедагог та сурдопедагог. Додатково представлене обладнання для використання технік сенсорної інтеграції.

Для роботи логопеда наявні логопедичні дзеркальця, обладнання для обстеження ротової полості, логопедичні зонди, масажери та інше обладнання для постановки звуків та розвитку мовлення. Обов’язково наявна ультрафіолетова шафа для стерилізації обладнання.

Серед обладнання для корекційної роботи присутні інструменти для розвитку комунікативних навичок, мовленнєвих навичок і т.д. - ляльки для соціально-комунікативних ігор, сюжетні фотоілюстрації, музичні інструменти іграшкові набори посуду тощо.

Для розвитку дрібної та загальної моторики, координації, сприймання, систем, зорово-моторної координації наявні серед обладнання конструктори різного розміру, шнурівки, пірамідки.

Для пісочної терапії, яка може бути рекомендована дітям з інтелектуальними порушеннями, з тривожними розладами, затримкою мовленнєвого розвитку, з порушеннями опорно-рухового апарату і т. д. автомобіль укомплектован спеціальними піддонами для занять з піском, кінетичним піском з формочками для нього та спеціальними наборами гумових іграшок для програвання соціальних сюжетів.

Серед обладнання для роботи з порушеннями зору наявні набори луп, навчальні інструменти для вивчення шрифту Брайля та спеціальні набори для читання «різнокольорові віконця».

Приділена увага також розвитку емоційної грамоти, вивчення емоцій можливо за допомогою спеціальних фотоілюстрацій та «дзеркала емоцій».

 

Для додаткового використання технік сенсорної інтеграції під час занять у автомобілі представлено таке обладнання як обтяжувальні жилети, балансири, сенсорні м’ячики і т д.

Загальні
Характеристики Кількість сидячих місць в салоні (без водія) – 7;
Тип кузова – фургон (або мікроавтобус), 4 дверей;
Авто обладнане пандусом та чотирьохточковими кріпленнями для візків;
Спеціалізоване авто нове. Рік випуску - не раніше 2020 року.
Авто укомплектоване необхідними дидактичними матеріалами для роботи спеціалістів (психолога, логопеда, дефектолога, олігофренопедагога та сурдопедагога), які надійно зафіксовані в стелажі.
Написати відгук
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо