Мінімальна сума замовлення на сайті - 2000грн

Ляльки для театральних ігор (сім'я, професії)

Артикул: f1964

  • 2478 грн
  • Без НДС: 2478 грн
* Вартість товару не включає вартість доставки та/або монтажу
Виробництво 3 тиж.
Для перегляду більш детальних характеристик,будь ласка, увійдіть у особистий кабінет або зареєструйтесь

* Характеристики та опис можуть змінюватися виробником без попередження

Набір розрахований на дітей, які навчаються в початковій школі, адже, саме в такому віці учням варто закласти та освоїти базові знання різноманітних професій, а також сформувати певні сімейні цінності. Технічні характеристики: загальна кількість набору - 16 шт. Ляльки-рукавички для театральних ігор, зручні для використання дітям від 6 до 12 років. За допомогою набору діти мають можливість виконати постановки творів, казок та професій. Це чудова можливість, що дозволяє ознайомитися з професіями та відчути себе у ролі одного з них. Така гра безперечно стане хорошим початком задля вибору майбутньої професії. Набір складається з 12 іграшок-рукавичок розміром не менше 30 см кожна, тип іграшки - набивна, без гумових  деталей. В наборі представлені: - іграшки-рукавички, що зображують наступні професії: повар, вчитель, лікар, поліцейський, продавець, пожежник; - іграшки-рукавички, що зображують наступних персонажів: мати, батько, хлопчик, дівчина, дід, баба; - та слухняні ляльки не менше 4 шт розміром не менше ніж 8 см, їх кінцівки згинаються та залишаються у тому самому положенні, у якому їх зафіксували. Кожна лялька зображує певну емоцію, що дозволить пропрацьовувати з дитиною емоції та стани. Граючись такими ляльками, діти отримають нові враження, гарний настрій, а також розвинуть свої комунікативні навички та навчаться відображати власні почуття. Матеріал: тканина, екологічно чистий ПВХ без фталатів. Для підтвердження відповідності запропонованого товару, надати висновки СЕС на матеріали, з яких виготовляється товар.

Загальні
Матеріал Тканина, екологічно чистий ПВХ без фталатів.
Склад Набір складається з 12 іграшок-рукавичок розміром не менше 30 см кожна, тип іграшки - набивна, без гумових деталей. В наборі представлені: - іграшки-рукавички, що зображують наступні професії: повар, вчитель, лікар, поліцейський, продавець, пожежник; - іграшки-рукавички, що зображують наступних персонажів: мати, батько, хлопчик, дівчина, дід, баба; - та слухняні ляльки не менше 4 шт розміром не менше ніж 8 см, їх кінцівки згинаються та залишаються у тому самому положенні, у якому їх зафіксували. Кожна лялька зображує певну емоцію, що дозволить пропрацьовувати з дитиною емоції та стани.
Призначено для використання в початкових класах загальноосвітніх навчальних закладів. Ляльки-рукавички для театральних ігор, зручні для використання дітям від 6 до 12 років. За допомогою набору діти мають можливість виконати постановки творів, казок та. Рекомендовано для 1 класу початкової школи.
Накази МОН
КЕКВ 22.10
Написати відгук
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо

Наказ МОН №271, Наказ МОН №414