Мінімальна сума замовлення на сайті - 2000грн

LEGO® MINDSTORMS® Education EV3 Комплект Космічні проекти

Артикул: f3424
Код: 45570

  • 9510 грн
  • Без НДС: 9510 грн
* Вартість товару не включає вартість доставки та/або монтажу
Є в наявності
Для перегляду більш детальних характеристик,будь ласка, увійдіть у особистий кабінет або зареєструйтесь

*Характеристики та опис можуть змінюватися виробником без попередження


Цей тематичний набір дозволить вашим учням швидко оволодіти навичками і прийомами конструювання і програмування з платформою EV3, а також познайомить їх із захоплюючим світом робототехніки.

У комплект поставки входять три тренувальні поля, одне основне поле, спеціальна кліюча стрічка і набір деталей для зборки необхідних для виконання завдань моделей. Набір наочно продемонструє вашим учням, як робототехніку можна застосовувати для вирішення реальних проблем і завдань в такій  цікавій сфері діяльності людини, як аерокосмічні дослідження. «Космічні проекти» допоможуть мотивувати учнів на швидке відточування навичок програмування, моделювання та проектного тестування.

Загальні
Вік 10+
Склад Кількість елементів в наборі – 1418 деталь. Маса комплекту: 3,28 кг. Склад набору: • тренувальне поле - 3 шт. • основне поле - 1 шт. • спеціальна клейка стрічка - 1 шт. • комплект пластикових елементів конструктора LEGO System і Technic.
Цей комплект є доповненням до базового набору LEGO® MINDSTORMS® Education EV3. Основна тематика набору - космічна подорож на планету Марс. В ігровій формі учні отримують навички в конструюванні складних робототехнічних об'єктів і пошуку вирішення поставлених завдань. По ходу вирішення актуальних проблем, пов'язаних з освоєнням космосу, діти навчаються основам програмування, інформатики, математичним і фізичним законам. Комплект методичних матеріалів до цього набору скачується безкоштовно з офіційного сайту LEGO Education та забезпечує 30+ годин захоплюючої робототехніки. Комплект призначений для одночасної роботи з ним до 6 учнів. Цей набір вимагає наявності Базового набору LEGO® MINDSTORMS® Education EV3 (арт. 45544).
Накази МОН
КЕКВ 22.10
Написати відгук
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо