Мінімальна сума замовлення на сайті - 2000грн

Комплект методичних матеріалів для вчителя учнів з синдромом Дауна, ЗПР

Артикул: f3850

  • 984 грн
  • Без НДС: 984 грн
* Вартість товару не включає вартість доставки та/або монтажу
Поставка протягом 30 днів
Для перегляду більш детальних характеристик,будь ласка, увійдіть у особистий кабінет або зареєструйтесь

*Характеристики та опис можуть змінюватися виробником без попередження

До комплекту входять:
1) Методичний посібник з компенсаторного навчання дітей з порушеннями розумового розвитку, Перспектива 21-3. У посібнику детально описані прийоми, методи, підходи до організації навчання інклюзивних та спеціальних класів, підібрані поради для заохочення школярів до навчання, організації навчального матеріалу, рекомендації щодо віузального наповнення класів, посібник є дуже практичним. Це дієва допомога вчителю, асистенту вчителя, тьютору, логопеду, батькам дитини з особливими освітніми потребами

2) Українська мова: методика компенсаторного навчання. Перспектива 21-3. Навчально-методичний посібник стане ефективним і дієвим провідником для вчителів-практиків у поглибленні знань і майстерності викладання рідної мови у сфері спеціальної та інклюзивної освіти. У посібнику пропонується вдале поєднання традиційних підходів з інноваційними методиками та методичними прийомами. Зміст насичений цінними методичними рекомендаціями, містить фотографії для підсилення розуміння методик та методичних прийомів, що застосовуються у процесі вивчення української мови.

 

 

Загальні
Склад До комплекту входять: 1) Методичний посібник з компенсаторного навчання дітей з порушеннями розумового розвитку, Перспектива 21-3. У посібнику детально описані прийоми, методи, підходи до організації навчання інклюзивних та спеціальних класів, підібрані поради для заохочення школярів до навчання, організації навчального матеріалу, рекомендації щодо віузального наповнення класів, посібник є дуже практичним. Це дієва допомога вчителю, асистенту вчителя, тьютору, логопеду, батькам дитини з особливими освітніми потребами 2) Українська мова: методика компенсаторного навчання. Перспектива 21-3. Навчально-методичний посібник стане ефективним і дієвим провідником для вчителів-практиків у поглибленні знань і майстерності викладання рідної мови у сфері спеціальної та інклюзивної освіти. У посібнику пропонується вдале поєднання традиційних підходів з інноваційними методиками та методичними прийомами. Зміст насичений цінними методичними рекомендаціями, містить фотографії для підсилення розуміння методик та методичних прийомів, що застосовуються у процесі вивчення української мови.
Накази МОН
КЕКВ 22.10
Написати відгук
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо