Мінімальна сума замовлення на сайті - 2000грн

Комплект лабораторний Оптика і квантова фізика

Артикул: f2773
Код: 68467

  • 16908 грн
  • Без НДС: 16908 грн
* Вартість товару не включає вартість доставки та/або монтажу
Поставка протягом 30 днів
Для перегляду більш детальних характеристик,будь ласка, увійдіть у особистий кабінет або зареєструйтесь

*Характеристики та опис можуть змінюватися виробником без попередження

Комплект лабораторний «Оптика і квантова фізика» призначений для використання в загальноосвітніх середніх та вищих навчальних закладах, в лабораторіях і кабінетах фізики, вчителем (викладачем) і учнями при виконанні демонстраційного експерименту по фізичному практикуму при вивченні розділів оптики і квантової фізики відповідно до чинних навчальних програм МОН України з фізики. Дозволяє познайомити учнів з основними положеннями оптичної і квантової теорії, перевірка законів відбивання світла, дослідження законів відбивання та заломлення світла, вивчення основ фотометрії, вивчення явища поляризації світла та інше. Розвиває в учнів експериментальні вміння i дослідницькі навички. Даний комплект використовується у наступних лабораторних роботах: Дослідження відбивання світла за допомогою плоского дзеркала. Побудова зображення предмета у плоскому дзеркалі. Дослідження заломлення світла Визначення показника заломлення скла. Визначення фокусної відстані та оптичної сили тонкої лінзи. Отримання зображення за допомогою лінзи. Визначення фокусної відстані тонкої лінзи з використанням формули лінзи. Експериментальне дослідження формули лінзи. Дослідження розмірів зображень предметів, які дає лінза. Визначення фокусної відстані та оптичної сили розсіювальної лінзи. Спостереження інтерференції та дифракції світла. Спостереження дифракції на круглому отворі. Дослідження явища дисперсії. Визначення довжини світлової хвилі. Моделювання зорової труби та мікроскопа. Дослідження явища повного внутрішнього відбивання світла. Комплектація: освітлювач (джерело світла) – 2 шт. дзеркало – 1 шт.; затвори з прорізами з щілинами різної ширини: 0,15 мм, 0,3 мм, подвійна щілина - 2 шт.; екран – 1 шт.; лінза збиральна – 2 шт.; лінза розсіювальна – 1 шт.; оптична лава – 1 шт.; призма – 1 шт.; дифракційні гратки з різними періодами – 4 шт.; джерело живлення – 2 шт.; набір світлофільтрів - 6 шт.; прилад для змішування кольорів - 1 шт.; опис лабораторних робіт – 1 шт. Додаткове обладнання: джерело світла (лазер, червоний) - 1 шт.; набір для вивчення поляризації світла – 1 шт.; брусок – 1 шт.; булавка – 4 шт.; килимок – 1 шт.; провід сполучний – 2 шт.; затвори з прорізами з щілинами (літера F) - 1 шт.; ящик для транспортування (зберігання) з ложементом – 1 шт.; опис лабораторних робіт.

Загальні
Комплект лабораторний «Оптика і квантова фізика» призначений для використання в загальноосвітніх середніх та вищих навчальних закладах, в лабораторіях і кабінетах фізики, вчителем (викладачем) і учнями при виконанні демонстраційного експерименту по фізичному практикуму при вивченні розділів оптики і квантової фізики відповідно до чинних навчальних програм МОН України з фізики.

Дозволяє познайомити учнів з основними положеннями оптичної і квантової теорії, перевірка законів відбивання світла, дослідження законів відбивання та заломлення світла, вивчення основ фотометрії, вивчення явища поляризації світла та інше. Розвиває в учнів експериментальні вміння i дослідницькі навички.
Написати відгук
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо