Мінімальна сума замовлення на сайті - 2000грн

Комплект книг з піктограмами для дітей з діагнозом аутизму

Артикул:
f3848
Код:
Поставка протягом 30 днів
  • 1029 грн
  • Без НДС: 1029 грн
Вартість товару не включає вартість доставки та/або монтажу
Виробник: Україна
Характеристики та опис можуть змінюватися виробником без попередження

До комплекту входить 5 книжок з текстом, адаптованим для дітей з особливими освітніми потребами, порушеннями мовлення, розладами спектра аутизму, а також призначений для тих, хто тільки навчається читати.

Кожне слово супроводжується піктограмою міжнародної системи символів РСS (Picture Communicational Symbols), яка пояснює читачеві значення слова. 

Книжка з піктограмами «Зоопарк» – це соціальна історія з казковим сюжетом, корисна для логопедичних занять та цікава для домашнього читання. Книжка з піктограмами розповідає про правила поведінки в громадських місцях – у зоопарку, кафе, на дитячому майданчику тощо, допомагає навчитися правильній вимові звуків та навичкам комунікації.

Книжка з піктограмами «Марійка захворіла» – це соціальна історія, яка розповідає про повсякденне життя дівчинки Марійки, допомагає запам'ятати правила поведінки у громадських місцях (у школі, в магазині, на прийомі у лікаря), розвиває мовлення та навички спілкування «Професії» – це історія, в якій дитина познайомиться з різними професіями. В ній розповідається про те, як працюють пожежники, лікарі, двірники, перукарі, поліцейські та ін. У кожній ілюстрації є елементи, які дитина може порахувати. Книга допомагає вивчити назви професій, а також предметів і дій, які їм відповідають, та рахунок до 15.

"Білосніжка" – це перша в Україні ілюстрована дитяча книга, яка була розроблена для дітей з аутизмом та особливими освітніми потребами.  Всім відома казка адаптованим піктограмами та зі спрощеним текстом дає можливість дітям з особливими освітніми потребами долучитись до читання. Видання надруковане на цупкому картоні та має особливу форму сторінок, що полегшує їх гортання.

Книга з піктограмами “Сашко іде до школи” допоможе підготувати дитину до шкільних буднів. Читаючи книгу і розглядаючи ілюстрації, ви з малюком зможете “прожити” різні ситуації. Наприклад, знайомство з учителькою та однокласниками, розставання і зустріч з батьками. Також дитина дізнається, які предмети вивчаються в школі, що потрібно робити у тій чи іншій ситуації, як подружитися з дітьми. Крім цього, книга познайомить із розпорядком шкільного дня.

Для перегляду більш детальних характеристик,будь ласка, увійдіть у особистий кабінет або зареєструйтесь

Увійти

Загальні
Склад “Зоопарк”:
тверда обкладинка,
папір крейдований,
ілюстрована,
розмір: 22х22х1 cм
36 с.

“Марійка захворіла”:
тверда обкладинка,
папір крейдований,
ілюстрована,
розмір: 22х22х1 cм
36 с.

“Професії”:
тверда обкладинка,
папір крейдований,
ілюстрована,
розмір: 22х22х1 cм
40 с.

"Білосніжка"
тверда обкладинка,
сторінки зі щільного картону,
ілюстрована,
розмір: 25х25х3 cм
28 с.

“Сашко іде до школи”.
Тверда обкладинка,
папір крейдований,
ілюстрована.
Розмір: 220х220х10 мм.
40 с.
Накази МОН
КЕКВ 22.10
Написати відгук
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо