Мінімальна сума замовлення на сайті - 2000грн

Комплект дидактичних матеріалів у кабінет психолога

Артикул: f3852

  • 2580 грн
  • Без НДС: 2580 грн
* Вартість товару не включає вартість доставки та/або монтажу
Поставка протягом 30 днів
Для перегляду більш детальних характеристик,будь ласка, увійдіть у особистий кабінет або зареєструйтесь

*Характеристики та опис можуть змінюватися виробником без попередження

До комплекту входить:

1) Ляльки-Рукавички Puppets з язиком, набір № 2 "Хлопчик і дівчинка" - Ляльки-Рукавички Puppets З Язиком, Набір № 1 "Хлопчик І Дівчинка" - Лялька-рукавичка, яка вміє відкривати ротик, та від імені якої можна говорити, безумовно зацікавить дитину, допоможе привернути її увагу до заняття вдома і в дитячому закладі. Використовуючи різних ляльок із наборів Puppets, можна фантазувати, розігрувати сценки, пробувати себе в різних ролях, вчитися спілкуватися та створювати цілі історії про улюблених персонажів. У групі дітей кожен може обрати собі ляльку, та від її імені розповісти про себе, подолати сором'язливість і здобути нових друзів.

2) "Емоції. Почуття" для роботи з групою, набір карток і постерів - це дієвий інструмент для психологів, педагогів, логопедів та дефектологів, а також цікава гра для занять з дітьми вдома – набір карток і постерів, що допоможуть дітям навчитися розрізняти емоції, краще розуміти себе та інших людей. Набори будуть корисні для розвиваючих занять з дітьми від одного року, а також для індивідуальних занять з дошкільнятами, школярами та дорослими. Також ці матеріали рекомендовані для інклюзивної освіти, корекційної роботи з дітьми з особливостями психічного розвитку: аутизм, дислексія, розумова відсталість, затримка психічного розвитку та інші.

3) “Архетипи. Підлітки”, робота з ролями для дорослих і підлітків, метафоричні карти. Колода терапевтичних карток налічує 88 зображень основних архетипів із підписами російською та англійською, а також рекомендації з використання. Колоду створили більш ніж 50 митців під керівництвом викладача мистецтва Дженніфер Херес, США. Колода була спеціально адаптована для підлітків та молоді – всі назви та зображення проходили обговорення у фокус групах молодих людей. Зображення не є однозначними тлумаченнями архетипу або ролі, а створені, щоб провокувати діалог з підлітком або обговорення у групі.

4) Батаки, 2 шт. (нунчаки, м'які мечі). Іграшка для психотерапії – використовуються для психотерапії та роботи з дітьми:
• батаками можна "битися", тобто працювати з агресією, вчитися "давати відсіч" чи "випускати пар";
• робити один одному масаж – легке постукування батаками по всьому тілу (ніби "вибивання килима");
• проводити оздоровчу гімнастику;
• ходити ступнями по батакам для профілактики плоскостопості

5) " Емоції"- ця книга призначена для розвитку емоційного інтелекту у дітей з РАС, також для дітей з особливими освітніми потребами. Зокрема з аутизмом, синдромом Дауна, ЗПР. У книзі розповідається про 10 емоцій. Для кожної виділено цілий розворот. Детально описуються ситуації, під час яких може виникнути той чи інший емоційний стан, показано, як при цьому можна, а як не можна діяти.

 

Загальні
Склад Ляльки-рукавички Puppets з язиком, Набір № 2 "Хлопчик і дівчинка" ляльки виготовлені з яскравих натуральних матеріалів 35 см "Емоції. Почуття" для групових занять з дитиною, батьками і педагогом, набір карток і постерів вміст набору: 1 постер А3; 10 постерів А4; 20 карток, інструкція 20х30х1 cм “Архетипи. Підлітки”, робота з ролями для дорослих і підлітків, метафоричні карти надруковано на щільному картоні 88 карток 10х15 см, інструкція 11х16х3,5 cм .“Емоції” тверда обкладинка, папір крейдований, ілюстрована, розмір: 22х22х1 cм Батаки яскраві, безпечні, з чохлами, що знімаються 50 см
Накази МОН
КЕКВ 22.10
Написати відгук
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо