Мінімальна сума замовлення на сайті - 2000грн

Комплект дидактичних матеріалів для учня ДНЗ з особливими освітніми потребами

Артикул: f3851

  • 3534 грн
  • Без НДС: 3534 грн
* Вартість товару не включає вартість доставки та/або монтажу
Немає в наявності
Для перегляду більш детальних характеристик,будь ласка, увійдіть у особистий кабінет або зареєструйтесь

*Характеристики та опис можуть змінюватися виробником без попередження

До комплекту входить:

1) Книжка з піктограмами «Зоопарк» - це соціальна історія з казковим сюжетом, корисна для логопедичних занять та цікава для домашнього читання. Книжка з піктограмами розповідає про правила поведінки в громадських місцях – у зоопарку, кафе, на дитячому майданчику тощо, допомагає навчитися правильній вимові звуків та навичкам комунікації.

2) Книжка з піктограмами «Марійка захворіла» - це соціальна історія, яка розповідає про повсякденне життя дівчинки Марійки, допомагає запам'ятати правила поведінки у громадських місцях (у школі, в магазині, на прийомі у лікаря), розвиває мовлення та навички спілкування.

3) Книжка з піктограмами «Професії» - це історія, в якій дитина познайомиться з різними професіями. В ній розповідається про те, як працюють пожежники, лікарі, двірники, перукарі, поліцейські та ін. У кожній ілюстрації є елементи, які дитина може порахувати. Книга допомагає вивчити назви професій, а також предметів і дій, які їм відповідають, та рахунок до 15.

4) Казка "Білосніжка" – це перша в Україні ілюстрована дитяча книга, яка була розроблена для дітей з аутизмом та особливими освітніми потребами. Всім відома казка адаптованим піктограмами та зі спрощеним текстом дає можливість дітям з особливими освітніми потребами долучитись до читання. Видання надруковане на цупкому картоні та має особливу форму сторінок, що полегшує їх гортання.

5) Книжка з піктограмами «Сашко іде до школи», укр- Книга допоможе підготувати дитину до шкільних буднів. Ви з малюком зможете “прожити” різні ситуації,наприклад, знайомство з учителькою та однокласниками, розставання і зустріч з батьками. Дитина дізнається, які предмети вивчаються в школі, що потрібно робити у тій чи іншій ситуації, як подружитися з дітьми, книга познайомить із розпорядком шкільного дня.

6) Конструктор фраз «Будуємо прості речення» - це набір зі 126 карток для побудови 36 і більше фраз. Завдяки йому діти навчаються складати речення за схемою: "хто - робить - що". Наприклад, "Бабуся їсть торт". У наборі 6 персонажів і 6 дієслів, що позначають дії, які часто зустрічаються в побуті. До кожного дієслова є 6 ілюстрацій із різними сюжетами, до них можна побудувати по 6 простих фраз. Кожне слово набору супроводжується картинкою (піктограмою). Так дитина, яка ще не розмовляє або не читає, може зрозуміти значення слова. Загальна сюжетна картинка дає змогу побачити всіх персонажів, які роблять одну й ту саму дію, що сприяє генералізації понять.

7) "Емоції. Почуття" для індивідуальних занять з дитиною, батьками і педагогом, набір карток і постерів – це дієвий інструмент для психологів, педагогів, логопедів та дефектологів, а також цікава гра для занять з дітьми вдома – набір карток і постерів, що допоможуть дітям навчитися розрізняти емоції, краще розуміти себе та інших людей. Набори будуть корисні для розвиваючих занять з дітьми від одного року, а також для індивідуальних занять з дошкільнятами, школярами та дорослими. Також ці матеріали рекомендовані для інклюзивної освіти, корекційної роботи з дітьми з особливостями психічного розвитку: аутизм, дислексія, розумова відсталість, затримка психічного розвитку та інші.

8) Емоції» — ця книга призначена для розвитку емоційного інтелекту у дітей з РАС, також для дітей з особливими освітніми потребами. Зокрема з аутизмом, синдромом Дауна, ЗПР. У книзі розповідається про 10 емоцій. Для кожної виділено цілий розворот. Детально описуються ситуації, під час яких може виникнути той чи інший емоційний стан, показано, як при цьому можна, а як не можна діяти.

Загальні
Склад “Зоопарк”: тверда обкладинка, папір крейдований, ілюстрована, розмір: 22х22х1 cм 36 с. “Марійка захворіла”: тверда обкладинка, папір крейдований, ілюстрована, розмір: 22х22х1 cм 36 с. “Професії”: тверда обкладинка, папір крейдований, ілюстрована, розмір: 22х22х1 cм 40 с. "Білосніжка" тверда обкладинка, сторінки зі щільного картону, ілюстрована, розмір: 25х25х3 cм 28 с. «Сашко іде до школи» тверда обкладинка, папір крейдований, ілюстрована, розмір: 22х22х1 cм 40 с. .“Емоції” тверда обкладинка, папір крейдований, ілюстрована, розмір: 22х22х1 cм Конструктор фраз «Будуємо прості речення» картки зі щільного картону, ламіновані, зручна для зберігання коробка У наборі: 6 сюжетних малюнків 26х18 см; 36 зразків 5х15 см; 36 шаблонів 5х15 см; 48 карток 5х5 см; інструкція. Коробка: 29х21х3,5 см "Емоції. Почуття" для індивідуальної роботи матеріали зі щільного картону, ламіновані, вміст набору: 1 постер А3; 2 постери А4; 20 карток, інструкція. 20х30х1 cм
Накази МОН
КЕКВ 22.10
Написати відгук
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо