Мінімальна сума замовлення на сайті - 2000грн

Кольорова Панель для розвитку (Colour Match Panel)

Артикул: f1133
Код: 80040077

  • 17634 грн
  • Без НДС: 17634 грн
* Вартість товару не включає вартість доставки та/або монтажу
Виробництво 3 тиж.
Для перегляду більш детальних характеристик,будь ласка, увійдіть у особистий кабінет або зареєструйтесь

* Характеристики та опис можуть змінюватися виробником без попередження

Інтерактивна панель Color Match – являє собою панель яка монтується на стіну. Панель має 9 зон, які засвічуються різними кольорами, та аудіосистему, яка супроводжує всі дії звуковими ефектами. Основна мета панелі – розвивати навички сприйняття кольору та посилити розуміння причинно-наслідкового зв’язку. Інтерактивна панель може використовуватись в терапіях, вона стимулює візуальні та слухові відчуття, допомагає вивчати причинно наслідкові зв’язки та розвиває навички розпізнавання кольорів. Має три ігрові режими та три рівня складності. Включає в себе вбудований MP3-плеєр та музичну бібліотеку з більш ніж 30 музичними треками. У панелі використовується виключно світлодіодне освітлення, яке не генерує додаткове тепло та не потребує зміни ламп. Може використовуватись людьми різного віку.

У програму входять ігри на знаходження відповідностей і звірення, можливе регулювання рівнів складності вправ. Ігрові режими розвивають когнітивні функції і сенсомоторну сферу дитини: сприйняття кольорів, пам'ять, мислення, увагу. Завдяки музичним ефектам Панель може бути використана в корекційній роботі мнемічних процесів (запам'ятовування, відтворення інформації), а також сприяє формуванню зорово-моторної координації і стратегій вирішення завдань.

Рекомендована для роботи з дітьми з розладами аутистичного спектру, порушеннями зору, синдромом Дауна, порушеннями опорно-рухового апарату, а також для розвитку емоційної сфери.

Давно відомо, що, до певного віку, знання краще засвоюються через гру. Особливо, якщо разом з малюком грають його кращі друзі. Кольорова панель допомагає дітям повноцінно розвиватися , але так, щоб це було цікаво, весело і незвично. Щоб вони хотіли залюбки проводити ще більше часу граючись кольорами, спілкуючись з іншими дітьми. Це допомагає їм бути впевненішими у своїх можливостях і діях.

Загальні
Матеріал Пластик, ДСП, електроніка, акрил.
Розмір 1060х620х110 мм.
Склад Комплект поставки: Панель, мережевий кабель, карта.
MicroSD 2 ГБ.
В комплекті також гарантійний талон, інструкція по використанню.
Технічні характеристики:
180 повно-кольорових контрольованих діодів.
Micro-Sd кардрідер, підтримує карти до 16 Гб.
Картка на 2 гб (вмонтована) з 20 треками на ній.
Можливість використання власних музикальних доріжок.
Можливість регулювання гучності
3 режими роботи.
Інтеграція в систему “Розумна Кімната”
Накази МОН
КЕКВ 22.10
Написати відгук
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо

Наказ МОН №271, Наказ МОН №414