Мінімальна сума замовлення на сайті - 2000грн

Колекція Нафта і продукти її переробки

Артикул: f2366
Код: 68480

  • 1050 грн
  • Без НДС: 1050 грн
* Вартість товару не включає вартість доставки та/або монтажу
Поставка протягом 30 днів
Для перегляду більш детальних характеристик,будь ласка, увійдіть у особистий кабінет або зареєструйтесь

*Характеристики та опис можуть змінюватися виробником без попередження

Використовується колекція «Нафта і продукти її переробки в кабінетах хімії, географії та природознавства загальноосвітнього навчального закладу під час вивчення курсу органічної хімії, теми «Нафта і нафтопродукти, «Переробка нафти. Колекція використовується для ознайомлення учнів з нафтою, її походженням і промисловим призначенням.

Загальні
Використовується колекція «Нафта і продукти її переробки в кабінетах хімії, гелграфії та природознавства загальноосвітнього навчального закладу під час вивчення курсу органічної хімії, теми «Нафта і нафтопродукти, «Переробка нафти. Колекція використовується для ознайомлення учнів з нафтою, її походженням і промисловим призначенням.
Колекція містить зразки сирої нафти і продукти її крекінгу: бензол, толуол, озокерит, церезин, нафтовий газ, петролейний ефір, бензин, лігроїн, гас, газойль і соляр, вазелін і парафін, каучук, пластмаса. Також у колекції представлений мазут і продукти його переробки: солярове, веретенне, машинне, циліндрове масла, гудрон, крекінг гас і крекінг бензин. Зразки містяться у скляних колбах.
Накази МОН
КЕКВ 22.10
Написати відгук
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо