Мінімальна сума замовлення на сайті - 2000грн

Книга «Білосніжка» з піктограмами для навчання читанню та комунікації дітей з особливими освітніми потребами

Артикул: f3641

  • 396 грн
  • Без НДС: 396 грн
* Вартість товару не включає вартість доставки та/або монтажу
Поставка протягом 30 днів
Для перегляду більш детальних характеристик,будь ласка, увійдіть у особистий кабінет або зареєструйтесь

* Характеристики та опис можуть змінюватися виробником без попередження

Книга "Білосніжка" - це перша в Україні ілюстрована, незвичайна книжка, яка була розроблена спеціально для дітей з аутизмом та особливими освітніми потребами.

Книга складається з 32 сторінок з цупкого картону особливого формату sfogliafacile®, розробленого видавництвом Uovonero (Італія). Це дозволяє легко перегортати сторінки, не ''перестрибуючи'' на наступні.

 У цій дивовижній казці використовується: стандартні піктограми PCS* (комунікативні символи в малюнках) що пояснюють значення слів, зрозумілий текст, написаний великими друкованими літерами, гарні описові ілюстрації, висока якість зображень, розташування фраз в одному рядку а також спрощена побудова речень. Все це допомагає легко засвоювати книгу. Видання для спільного опрацювання тексту з дорослими, тому в ньому є ще поради батькам або педагогам щодо його використання.

 Ця книга стане в нагоді тим, хто тільки починає читати, а також для особливих дітей з дислексією, розладами спектру аутизму, гіперактивною поведінкою або з труднощами концентрації уваги тощо."


Загальні
Написати відгук
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо