Мінімальна сума замовлення на сайті - 2000грн

Картки для візуальної комунікації (великий набір)

Артикул: f2046
Код: T80040680

  • 3294 грн
  • Без НДС: 3294 грн
* Вартість товару не включає вартість доставки та/або монтажу
Виробництво 3 тиж.
Для перегляду більш детальних характеристик,будь ласка, увійдіть у особистий кабінет або зареєструйтесь

*Характеристики та опис можуть змінюватися виробником без попередження

 

Картки PECS (Picture Exchange Communication System) - це комунікаційна система обміну зображеннями розроблена в США, як альтернативна методика для дітей і дорослих з РАС, мета якої навчити ініціювати комунікацію. Система PECS була створена педагогами на основі поведінкових підходів, для її впровадження не потрібно використовувати дорогі або складні матеріали, але необхідно проходження спеціального навчання. Картки PECS є ефективними в роботі з клієнтами різних вікових категорій, які мають труднощі в комунікативній, пізнавальної і моторної сферах. Результати можуть варіювати в залежності від функціональних можливостей клієнта: від поліпшення комунікаційних навичок до переходу на вербальне відтворення зображень. 

Реалізація методики за допомогою карток PECS починається з того, що спочатку фахівець вчить клієнта співвідносити реальний предмет із зображенням / фото. А потім кожен раз коли клієнт буде вибирати певне зображення, фахівець буде інтерпретувати це як прохання, і давати клієнту цей предмет.  Також відбувається процес розширення словникового запасу для більш детального формулювання пропозиції-прохання (колір, розмір, форма).

 

 

 

Загальні
Матеріал Картон та матове ламінування
Розмір 45х45 мм
Склад Не менше 290 шт
Набір складається з карток, на яких є зображення з різних тем, за допомогою яких дитина, яка має труднощі в комунікації, може виражати свої бажання та потреби. Картки мають спеціальне кріплення «липучку» та постачаються у дерев’яному ящику, на кришці якого можна викладати речення.
Накази МОН
КЕКВ 22.10
Написати відгук
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо

Наказ МОН №271, Наказ МОН №414