Мінімальна сума замовлення на сайті - 5000 грн
+38 (044) 228 23 22

Інтерактивна пісочниця

Код:
80011003
  • 112700.00грн
  • Без НДС: 112700.00грн
Вартість товару не включає вартість доставки та/або монтажу
Є в наявності
На складі: 10 шт.
Виробник: Vema Kids
Характеристики та опис можуть змінюватися виробником без попередження

Інтерактивна пісочниця - необхідний інструмент для кабінету фізики чи географії 


Інтерактивна пісочниця – це ємність з натуральним піском та проекцією, яка реагує на зміну ландшафту.  Програмне забезпечення інтерактивної пісочниці створює натуралістичні ефекти природних явищ відповідно до законів фізики.

 


 

 
 
При зміні ландшафту пісочниці сенсор визначає це і передає дані в програму, яка в свою чергу будує 3D поверхню і розбиває рельєф по висотам. Зображення передається на проектор, який накладає його на пісок. В результаті виходить досить реалістичне тривимірне зображення.

Інтерактивна пісочниця стимулює зорову та тактильну системи, розвиває навички комунікації та спілкування

 
Інтерактивна пісочниця - це просто знахідка для психологів, педагогів та інших фахівців, які займаються з дітьми. Займаючись з пісочницею, діти стимулюють свою зорову, тактильну, пропріоцептивну системи, розвивають навички спілкування та комунікації з іншими дітьми. Дуже корисно проводити групові заняття з використання інтерактивної пісочниці, діти вигадують ролі друг для друга, сюжети і самостійно створюють пейзажі для гри, що власне кажучи, і розвиває здібності до комунікації. Не мало важливий і той факт, що при такому занятті у дитини розвивається дрібна моторика. 
Інтерактивна пісочниця є ідеальним терапевтичним та навчальним обладнанням для дошкільних навчальних закладів, шкіл, реабілітаційних центрів, кабінетів психолога, дитячих розвиваючих центрів, розважальних комплексів, тощо.
 

ЕФЕКТИ, ЯКІ ДОСЯГАЮТЬСЯ ПРИ

ВИКОРИСТАННІ ІНТЕРАКТИВНОЇ                

ПІСОЧНИЦІ

 

         Стимуляція  зорової  системи

         Розвиток  навичок  моторного  планування

         Корекція  поведінки

         Стимуляція  тактильної  системи

         Стимуляція  пропріоцептивної  системи

         Розвиток  мовлення

         Здобуття  академічних  навичок

 

Використання інтерактивної пісочниці в рамках терапії сенсорної інтеграції сприяє покращенню здатності дитини до упорядкування та модуляції сенсорних сигналів, формуванню адаптивних відповідей, розвитку моторного планування, і як наслідок, у подальшому покращує функціонування дитини у повсякденних ситуаціях. Успішна інтеграція сенсорної інформації формує базу для соціальної поведінки і оволодіння навчальними навичками. У випадку роботи з інтерактивною пісочницею активніше за інші системи стимулюється тактильна система дитини.  Процес сенсорної інтеграції активно розвивається з пренатального періоду до кінця дошкільного віку.

 Інтерактивна пісочниця як терапевтичний засіб

Гра використовується деякими терапевтами в якості способу корекції. Дітям важко чітко описати психологу або іншому спеціалісту свої думки і почуття, але вони здатні у грі «показати» свої думки, переживання, бажання і страхи. Інтерактивна пісочниця є ідеальним дидактичним матеріалом для ігрової терапії. 

Гра є провідним видом діяльності для дітей дошкільного віку, саме тому така терапія є оптимальною. Дитина знаходиться у межах знайомої діяльності, не тривожиться та не орієнтується на «правильність відповіді», оскільки дана терапія є творчим процесом помилкових дій не може бути. Кожну дію можна інтерпретувати та визначити, як особливість. Ігри з піском - одна з форм природної діяльності дитини. За висновками спеціалістів, пісочна терапія – найбільш органічний, звичний і добре знайомий для дитини спосіб висловити свої переживання, досліджувати світ, вибудовувати відносини з однолітками і дорослими. Найцікавішою для дитини гра з піском стає, якщо вона поєднується з інноваційними технологіями, як інтерактивна пісочниця. Інтерактивна пісочниця є маленькою моделлю навколишнього світу, не тільки тому, що здатна відтворити природничі об’єкти, а і тому, що на базі пісочниці дитина може граючи пережити всі свої переживання, дитина, граючись, знаходить рішення для цілком реальних життєвих завдань. 

Терапія у інтерактивній пісочниці підходить і для більш старших категорій дітей, та навіть дорослих. В основі даної терапії лежить феномен проекції. Полягає цей феномен у відображенні власних думок, переживань, станів та емоцій у продуктах творчої діяльності. Людина «проектує» та відображає особливості свого суб’єктивного сприйняття, що може розкрити особливості її внутрішнього світу. Також даний метод може використовуватись не тільки як терапевтичний, а і як діагностичний.  Таким чином можна визначити особливості мислення, уваги, пам’яті, сприймання.   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Товар повинен відповідати вимогам Технічного регламенту, затвердженому постановою КМУ № 1077 від 16.12.2015, що Учасник має підтвердити декларацією про відповідність.

На інтерактивну пісочницю у "Фактор розвитку" на разі акційна ціна. Зверніть увагу!

Для перегляду більш детальних характеристик,будь ласка, увійдіть у особистий кабінет або зареєструйтесь

Увійти

Загальні
Розмір 70 х 112 см.
Програмне забезпечення та утиліти Спеціалізоване програмне забезпечення
Проектор роздільна здатність проектора: 1280x800 пікс;, яскравість 3000 Lm
Компьютер процесор – Intel i5 чотирьохядерний, оперативна пам’ять - 2Гб RAM, SSD – 60 гб.
Написати відгук
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо

Наказ МОН №271, Наказ МОН №414, ІРЦ, Інтерактивне обладнання