Мінімальна сума замовлення на сайті - 2000грн

Інтерактивна пісочниця

Артикул: f1132
Код: 80011003

  • 96630 грн
  • Без НДС: 96630 грн
* Вартість товару не включає вартість доставки та/або монтажу
Є в наявності
На складі: 1 шт.
Для перегляду більш детальних характеристик,будь ласка, увійдіть у особистий кабінет або зареєструйтесь

*Характеристики та опис можуть змінюватися виробником без попередження

 

Інтерактивна пісочниця - необхідний інструмент для кабінету фізики чи географії

 

Інтерактивна пісочниця – це ємність з натуральним піском та проекцією, яка реагує на зміну ландшафту.

 

Програмне забезпечення обладнання створює натуралістичні ефекти природних явищ відповідно до законів фізики.

При зміні ландшафту пісочниці сенсор визначає це і передає дані в програму, яка в свою чергу будує 3D поверхню і розбиває рельєф по висотам. Зображення передається на проектор, який накладає його на пісок. В результаті виходить досить реалістичне тривимірне зображення.

Інтерактивна пісочниця є ідеальним терапевтичним та навчальним обладнанням для дошкільних навчальних закладів, шкіл, реабілітаційних центрів, кабінетів психолога, дитячих розвиваючих центрів, розважальних комплексів, тощо.

Вона стимулює зорову та тактильну системи, розвиває навички комунікації та спілкування. Вона є не просто знахідкою для психологів, педагогів та інших фахівців, які займаються з дітьми. Займаючись з нею, діти стимулюють свою зорову, тактильну, пропріоцептивну системи, розвивають навички спілкування та комунікації з іншими дітьми.

Дуже корисно проводити групові заняття з її використання, діти вигадують ролі один для одного, сюжети і самостійно створюють пейзажі для гри, що власне кажучи, і розвиває здібності до комунікації.

Важливий і той факт, що при такому занятті у дитини розвивається дрібна моторика.

Ефекти, які досягаються при використанні інтерактивної пісочниці:

  • Стимуляція зорової системи.
  • Розвиток навичок моторного планування.
  • Корекція поведінки.
  • Стимуляція тактильної системи.
  • Стимуляція пропріоцептивної системи.
  • Розвиток мовлення.
  • Здобуття академічних навичок.

Використання інтерактивної пісочниці в рамках терапії сенсорної інтеграції сприяє покращенню здатності дитини до упорядкування та модуляції сенсорних сигналів, формуванню адаптивних відповідей, розвитку моторного планування, і як наслідок, у подальшому покращує функціонування дитини у повсякденних ситуаціях. Успішна інтеграція сенсорної інформації формує базу для соціальної поведінки і оволодіння навчальними навичками. У випадку роботи з пісочницею активніше за інші системи стимулюється тактильна система дитини.

Процес сенсорної інтеграції активно розвивається з пренатального періоду до кінця дошкільного віку.

 

Інтерактивна пісочниця як терапевтичний засіб

 

 

Гра використовується деякими терапевтами в якості способу корекції. Дітям важко чітко описати психологу або іншому спеціалісту свої думки і почуття, але вони здатні у грі «показати» свої думки, переживання, бажання і страхи. Інтерактивна пісочниця є ідеальним дидактичним матеріалом для ігрової терапії.

Гра є провідним видом діяльності для дітей дошкільного віку, саме тому така терапія є оптимальною. Дитина знаходиться у межах знайомої діяльності, не тривожиться та не орієнтується на «правильність відповіді», оскільки дана терапія є творчим процесом помилкових дій не може бути. Кожну дію можна інтерпретувати та визначити, як особливість.

Ігри з піском - одна з форм природної діяльності дитини. За висновками спеціалістів, пісочна терапія – найбільш органічний, звичний і добре знайомий для дитини спосіб висловити свої переживання, досліджувати світ, вибудовувати відносини з однолітками і дорослими. Найцікавішою для дитини гра з піском стає, якщо вона поєднується з інноваційними технологіями. Інтерактивна пісочниця є маленькою моделлю навколишнього світу, не тільки тому, що здатна відтворити природничі об’єкти, а і тому, що на базі пісочниці дитина може граючи пережити всі свої переживання, дитина, граючись, знаходить рішення для цілком реальних життєвих завдань.

Терапія у такій пісочниці підходить і для більш старших категорій дітей, та навіть дорослих. В основі даної терапії лежить феномен проекції. Полягає цей феномен у відображенні власних думок, переживань, станів та емоцій у продуктах творчої діяльності. Людина «проектує» та відображає особливості свого суб’єктивного сприйняття, що може розкрити особливості її внутрішнього світу. Також даний метод може використовуватись не тільки як терапевтичний, а і як діагностичний.

Таким чином можна визначити особливості мислення, уваги, пам’яті, сприймання.

 

Купити інтерактивну пісочницю можна у "Фактор розвитку" з доставкою в будь-яке місто України. Наразі на неї акційна ціна. Зверніть увагу!

 

Товар повинен відповідати вимогам Технічного регламенту, затвердженому постановою КМУ № 1077 від 16.12.2015, що Учасник має підтвердити декларацією про відповідність.

Загальні
Розмір 70 х 112 см.
Програмне забезпечення та утиліти Спеціалізоване програмне забезпечення
Проектор роздільна здатність проектора: 1280x800 пікс;, яскравість 3000 Lm
Компьютер процесор – Intel i5 чотирьохядерний, оперативна пам’ять - 2Гб RAM, SSD – 60 гб.
Написати відгук
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо

Bestseller, Наказ МОН №271, Наказ МОН №414, ІРЦ, Інтерактивне обладнання