Увага ! До 31.12.2018р - Мінімальна сума замовлення - 20 000 грн
+38 (044) 228 23 22

Інтерактивна пісочниця

Код:
80011003
  • 98000.00грн

  • Без НДС: 98000.00грн
Вартість товару не включає вартість доставки та/або монтажу
Поставка в грудні
Виробник: Vema Kids
Характеристики та опис можуть змінюватися виробником без попередження

 

Інтерактивна пісочниця – це ємність з натуральним піском та проекцією, яка реагує на зміну ландшафту.  Програмне забезпечення інтерактивної пісочниці створює натуралістичні ефекти природних явищ відповідно до законів фізики.

 


 

 
 
При зміні ландшафту пісочниці сенсор визначає це і передає дані в програму, яка в свою чергу будує 3D поверхню і розбиває рельєф по висотам. Зображення передається на проектор, який накладає його на пісок. В результаті виходить досить реалістичне тривимірне зображення.
 
 
Інтерактивна пісочниця - це просто знахідка для психологів, педагогів та інших фахівців, які займаються з дітьми. Займаючись з пісочницею, діти стимулюють свою зорову, тактильну, пропріоцептивну системи, розвивають навички спілкування та комунікації з іншими дітьми. Дуже корисно проводити групові заняття з використання інтерактивної пісочниці, діти вигадують ролі друг для друга, сюжети і самостійно створюють пейзажі для гри, що власне кажучи, і розвиває здібності до комунікації. Не мало важливий і той факт, що при такому занятті у дитини розвивається дрібна моторика. 
Інтерактивна пісочниця є ідеальним терапевтичним та навчальним обладнанням для дошкільних навчальних закладів, шкіл, реабілітаційних центрів, кабінетів психолога, дитячих розвиваючих центрів, розважальних комплексів, тощо.
 

ЕФЕКТИ, ЯКІ ДОСЯГАЮТЬСЯ ПРИ

ВИКОРИСТАННІ ІНТЕРАКТИВНОЇ                

 

ПІСОЧНИЦІ

 

         Стимуляція  зорової  системи

         Розвиток  навичок  моторного  планування

         Корекція  поведінки

         Стимуляція  тактильної  системи

         Стимуляція  пропріоцептивної  системи

         Розвиток  мовлення

         Здобуття  академічних  навичок

 

Використання інтерактивної пісочниці в рамках терапії сенсорної інтеграції сприяє покращенню здатності дитини до упорядкування та модуляції сенсорних сигналів, формуванню адаптивних відповідей, розвитку моторного планування, і як наслідок, у подальшому покращує функціонування дитини у повсякденних ситуаціях. Успішна інтеграція сенсорної інформації формує базу для соціальної поведінки і оволодіння навчальними навичками. У випадку роботи з інтерактивною пісочницею активніше за інші системи стимулюється тактильна система дитини.  Процес сенсорної інтеграції активно розвивається з пренатального періоду до кінця дошкільного віку.

 

Гра використовується деякими терапевтами в якості способу коррекції. Дітям важко чітко описати психологу або іншому спеціалісту свої думки і почуття, але вони здатні у грі «показати» свої думки, переживання, бажання і страхи. Інтерактивна пісочниця є ідеальним дидактичним матеріалом для ігрової терапії. 

Гра є провідним видом діяльності для дітей дошкільного віку, саме тому така терапія є оптимальною. Дитина знаходиться у межах знайомої діяльності, не тривожиться та не орієнтується на «правильність відповіді», оскільки дана терапія є творчим процесом помилкових дій не може бути. Кожну дію можна інтерпретувати та визначити, як особливість. Ігри з піском - одна з форм природної діяльності дитини. За висновками спеціалістів, пісочна терапія – найбільш органічний, звичний і добре знайомий для дитини спосіб висловити свої переживання, досліджувати світ, вибудовувати відносини з однолітками і дорослими. Найцікавішою для дитини гра з піском стає, якщо вона поєднується з інноваційними технологіями, як інтерактивна пісочниця. Інтерактивна пісочниця є маленькою моделлю навколишнього світу, не тільки тому, що здатна відтворити природничі об’єкти, а і тому, що на базі пісочниці дитина може граючи пережити всі свої переживання, дитина, граючись, знаходить рішення для цілком реальних життєвих завдань. 

Терапія у інтерактивній пісочниці підходить і для більш старших категорій дітей, та навіть дорослих. В основі даної терапії лежить феномен проекції. Полягає цей феномен у відображенні власних думок, переживань, станів та емоцій у продуктах творчої діяльності. Людина «проектує» та відображає особливості свого суб’єктивного сприйняття, що може розкрити особливості її внутрішнього світу. Також даний метод може використовуватись не тільки як терапевтичний, а і як діагностичний.  Таким чином можна визначити особливості мислення, уваги, пам’яті, сприймання.   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Загальні
Опис для ProZorro Являє собою ємність з натуральним піском та проекцією, яка реагує на зміну ландшафту. Програмне забезпечення: натуралістичні ефекти поведінки води в природі відповідно до законів фізики, також- ефекти дощу. Розмір: 70 х 112 см. Проектор: роздільна здатність проектора: 1280x800 пікс;, 3000 Lm, процесор – Intel i5 чотирьохядерний, оперативна пам’ять - 2Гб RAM, SSD – 60 гб. Всі електронні елементи повинні бути в 1му корпусі без додаткових елементів зовні для безпеки користувачів.

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо

Наказ МОН №271, Наказ МОН №414, ІРЦ, Інтерактивне обладнання