Мінімальна сума замовлення на сайті - 5000 грн
+38 (044) 228 23 22

Інтерактивна навчальна музична система Beamz

Код:
10020001
  • 26565.00грн
  • Без НДС: 26565.00грн
Вартість товару не включає вартість доставки та/або монтажу
Є в наявності
На складі: 2 шт.
Унікальність: Унікальний
Виробник: Імпорт
Характеристики та опис можуть змінюватися виробником без попередження

 

 

Інтерактивна навчальна музична система Beamz - це одночасно цікаве навчання та веселе дозвілля. Інтерактивна навчальна музична система направлена на розвиток рухових умінь, моторного планування і зорово-моторної координації (розуміння послідовних дій для досягнення мети). Для того, щоб звучала музика, дитині потрібно доторкнутися рукою до променя в блоці Beamz Player. Використання системи позитивно впливає на емоційний фон дитини, ефекти схожі з результатами після проходження Сеансу музикотерапії. Така атмосфера створює сприятливі умови для засвоєння навичок інтеграції отриманого досвіду дитиною, підвищується рівень мотивації до діяльності, у дитини з'являється досвід впливу на умови довкілля. Інтерактивна музична система може бути використана в індивідуальній і груповій формах, рекомендована для роботи з дітьми з розладами аутистичного спектру, порушеннями зору, синдромом Дауна, порушеннями опорно-рухового апарату. Використання інтерактивної музичної системи також прив'язує любов до музики, Beamz містить більше 50 мелодій на будь-який смак! За допомогою Virtual DJ можливе створення особистого музичного контенту, влаштовувати ігри-змагання для дітей, створювати цикли, накладати зразки і додавати ефекти.


Товар повинен відповідати вимогам Технічного регламенту, затвердженому постановою КМУ № 1077 від 16.12.2015, що Учасник має підтвердити декларацією про відповідність.

Загальні
Опис для ProZorro Товар повинен відповідати вимогам Технічного регламенту, затвердженому постановою КМУ № 1077 від 16.12.2015, що Учасник має підтвердити декларацією про відповідність.
Унікальність Унікальний
Написать отзыв
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо

Наказ МОН №271, Наказ МОН №414