Мінімальна сума замовлення на сайті - 2000грн

Інтерактивна LCD тач панель 43D

Артикул: f1134-2
Код: 80011001-1

 • 91272 грн
 • Без НДС: 91272 грн
* Вартість товару не включає вартість доставки та/або монтажу
Виробництво 3 тиж.
Для перегляду більш детальних характеристик,будь ласка, увійдіть у особистий кабінет або зареєструйтесь

* Характеристики та опис можуть змінюватися виробником без попередження

ІНТЕРАКТИВНА LCD ТАЧ ПАНЕЛЬ являє собою підлогову стійку з LCD-екраном, який реагує належним чином на дотик пальців. Можливе використання у загальних освітніх закладах та у закладах реабілітаційного характеру (ІРЦ, реабілітаційні центри, лікарні і т.д.). Передбачена можливість самостійно додавати додатки з Play Market (Android) та додаткові матеріали (фото, книжки, відео і т.д.).

Imagem

Особливість інтерактивної панелі в тому, що це обладнання задіє всі канали сприйняття інформації: кінестетичний (при торканні), аудіальний (дошка відтворює звук самостійно, або підключена до колонок), візуальний. Плюсом виступає і те, що інтерактивна панель зберігає зір дітей: зображення на якісній дошці позбавлене відблисків, має хороший контраст.

Спеціалістами компанії розроблені спеціальні пакети для використання у рамках або корекційної роботи, або навчального процесу.

 

Imagem

 

Пакети: Пакет “Реабілтація” Пакет “Освіта. Початкова школа” Пакет “Освіта. Середня школа” Пакет “Освіта. Старша школа”

 

Товар повинен відповідати вимогам Технічного регламенту, затвердженому постановою КМУ № 1077 від 16.12.2015, що Учасник має підтвердити декларацією про відповідність.

 

Загальні
Розмір Розмір панелі 43" – 99 х 57.8 см.
Склад LCD-touch панель, стійка, пульт керування, програмне забезпечення, інструкція, гарантійний талон.
Технічні характеристики.
 • Розмір стійок діагоналлю – 180 см; розмах ніжок (ширина/глибина) – 100х60 см.
 • Габаритні розміри LCD-touch панелі у зібраному стані виходять такі як у стійки що там що там (так як розмір береться від більшого виступаючого края): 180*100*60 см
 • Параметри системи - Quad-core 1.8GHZ, GPU MALI T764, 2GB DCHM, HDMI, GB LAN, Wi-Fi B/G/N, Bluetooth, з картою пам’яті 32 GB і операційною системою Android.
 • Довжина кабеля живлення AC 220V +-5% – 3 м.
 • Підлогова стійка на 4-х коліщатках з можливістю регулювання кута нахилу дисплею +-15 градусів і висоти розташування дисплею відносно підлоги.
  У складі тендерної пропозиції надати гарантійний лист про проведення презентації товару та програмного забезпечення за вимогою замовника. Можливість підключення звукових колонок, мікрофону. Для управління панеллю треба підключити кабель живлення до електромережі 220 В і ввімкнути панель за допомогою пульта керування, який йде в комплекті. Після цього керувати панеллю можна за допомогою тактильних дотиків до екрану.
 • Програмне забезпечення та утиліти Пограмне забезпечення (ПЗ) процює під управлінням операційних систем Windows, та MacOS; ПЗ має шаблони та інструменти для створення інтерактивних завдань для різних вікових груп учнів школи; є можливість введення даних від типу завдань: підказки, варіанти відповіді, кольори; ПЗ має можливість використання учнями класу персональних пристроїв (смартфони, планшетні ПК, комп’ютери) в роботі з інтерактивними завданнями; Створені завдання повинні підтримувати Multі-touch технологію.
  Написати відгук
  Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
      Плохо           Хорошо

  ІРЦ Інтерактивне обладнання, Кабінет вчителя-логопеда