Мінімальна сума замовлення на сайті - 5000 грн
+38 (044) 228 23 22

Інтерактивна LCD тач панель 32D

Код:
80011001
  • 79350.00грн
  • Без НДС: 79350.00грн
Вартість товару не включає вартість доставки та/або монтажу
Поставка протягом 30 днів
Виробник: Vema Kids
Характеристики та опис можуть змінюватися виробником без попередження

ІНТЕРАКТИВНА LCD ТАЧ ПАНЕЛЬ являє собою підлогову стійку з LCD-екраном, який реагує належним чином на дотик пальців. Можливе використання у загальних освітніх закладах та у закладах реабілітаційного характеру (ІРЦ, реабілітаційні центри, лікарні і т.д.). Передбачена можливість самостійно додавати додатки з Play Market (Android) та додаткові матеріали (фото, книжки, відео і т.д.).

Imagem

Особливість інтерактивної панелі в тому, що це обладнання задіє всі канали сприйняття інформації: кінестетичний (при торканні), аудіальний (дошка відтворює звук самостійно, або підключена до колонок), візуальний. Плюсом виступає і те, що інтерактивна панель зберігає зір дітей: зображення на якісній дошці позбавлене відблисків, має хороший контраст.

Спеціалістами компанії розроблені спеціальні пакети для використання у рамках або корекційної роботи, або навчального процесу.

 

Imagem

 

Пакети: Пакет “Реабілтація” Пакет “Освіта. Початкова школа” Пакет “Освіта. Середня школа” Пакет “Освіта. Старша школа”

 

 

Товар повинен відповідати вимогам Технічного регламенту, затвердженому постановою КМУ № 1077 від 16.12.2015, що Учасник має підтвердити декларацією про відповідність.

Для перегляду більш детальних характеристик,будь ласка, увійдіть у особистий кабінет або зареєструйтесь

Увійти

Загальні
Розмір Технічні характеристики. Розмір панелі: 32" - 74.8 х 44.3 см. Розмір стійок діагоналлю – 180 см; розмах ніжок (ширина/глибина) – 100х60 см. Габаритні розміри LCD-touch панелі у зібраному стані виходять такі як у стійки що там що там (так як розмір береться від більшого виступаючого края): 180*100*60 см Довжина кабеля живлення AC 220V +-5% – 3 м.
Склад LCD-touch панель, стійка, пульт керування, програмне забезпечення, інструкція, гарантійний талон.
Параметри системи - Quad-core 1.8GHZ, GPU MALI T764, 2GB DCHM, HDMI, GB LAN, Wi-Fi B/G/N, Bluetooth, з картою пам’яті 32 GB і операційною системою Android. Підлогова стійка на 4-х коліщатках з можливістю регулювання кута нахилу дисплею +-15 градусів і висоти розташування дисплею відносно підлоги. Можливість підключення звукових колонок, мікрофону. Для управління панеллю треба підключити кабель живлення до електромережі 220 В і ввімкнути панель за допомогою пульта керування, який йде в комплекті. Після цього керувати панеллю можна за допомогою тактильних дотиків до екрану.
Написати відгук
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо

ІРЦ Інтерактивне обладнання, Кабінет вчителя-логопеда