Мінімальна сума замовлення на сайті - 1000 грн
+38 (044) 228 23 22

Інтерактивна LCD тач панель

Код:
80011001
  • 79350.00грн
  • Без НДС: 79350.00грн
Вартість товару не включає вартість доставки та/або монтажу
Поставка протягом 30 днів
Виробник: Vema Kids

Оберіть варіант товару

Характеристики та опис можуть змінюватися виробником без попередження

ІНТЕРАКТИВНА LCD ТАЧ ПАНЕЛЬ являє собою підлогову стійку з LCD-екраном, який реагує належним чином на дотик пальців. Можливе використання у загальних освітніх закладах та у закладах реабілітаційного характеру (ІРЦ, реабілітаційні центри, лікарні і т.д.). Передбачена можливість самостійно додавати додатки з Play Market (Android) та додаткові матеріали (фото, книжки, відео і т.д.).

Imagem

Особливість інтерактивної панелі в тому, що це обладнання задіє всі канали сприйняття інформації: кінестетичний (при торканні), аудіальний (дошка відтворює звук самостійно, або підключена до колонок), візуальний. Плюсом виступає і те, що інтерактивна панель зберігає зір дітей: зображення на якісній дошці позбавлене відблисків, має хороший контраст.

Спеціалістами компанії розроблені спеціальні пакети для використання у рамках або корекційної роботи, або навчального процесу.

 

Imagem

 

Пакети: Пакет “Реабілтація” Пакет “Освіта. Початкова школа” Пакет “Освіта. Середня школа” Пакет “Освіта. Старша школа”

 

 

Загальні
Опис для ProZorro Комплектація: LCD-touch панель, стійка, пульт керування, програмне забезпечення, інструкція, гарантійний талон. Технічні характеристики. Розмір панелей: 32" - 74.8 х 44.3 см; 43" – 99 х 57.8 см. Розмір стійок діагоналлю 32" і 43" однаковий, висота – 180 см; розмах ніжок (ширина/глибина) – 100х60 см. Габаритні розміри LCD-touch панелі у зібраному стані виходять такі як у стійки що там що там (так як розмір береться від більшого виступаючого края): 180*100*60 см що для 32" що для 43". Параметри системи - Quad-core 1.8GHZ, GPU MALI T764, 2GB DCHM, HDMI, GB LAN, Wi-Fi B/G/N, Bluetooth, з картою пам’яті 32 GB і операційною системою Android. Довжина кабеля живлення AC 220V +-5% – 3 м. Підлогова стійка на 4-х коліщатках з можливістю регулювання кута нахилу дисплею +-15 градусів і висоти розташування дисплею відносно підлоги. У складі тендерної пропозиції надати гарантійний лист про проведення презентації товару та програмного забезпечення за вимогою замовника. Можливість підключення звукових колонок, мікрофону. Для управління панеллю треба підключити кабель живлення до електромережі 220 В і ввімкнути панель за допомогою пульта керування, який йде в комплекті. Після цього керувати панеллю можна за допомогою тактильних дотиків до екрану.
Написать отзыв
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо

ІРЦ Інтерактивне обладнання, Кабінет вчителя-логопеда